Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2018

Στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο κάθησα 3 μέρες.Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι πολύ βολική γιατί είναι μέσα στο κέντρο της πόλης και έχει πολυ καλό parking!!! Tα δωμάτια είναι πεντακάθαρα καθώς και όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου είναι πολύ καθαροί.Το Wi-Fi είχε πολύ καλό σήμα και η τηλεόραση είχε σύνδεση με την nova.Aυτό που δεν μου άρεσε στο ξενοδοχείο ήταν το servis στα πρωινά. Οι σερβιτόρες και οι δύο ήταν μονίμως αγέλαστες και αγενής και μάλιστα αρνήθηκαν να με εξυπηρετήσουν όταν τους ζήτησα κάτι. Είναι κρίμα ένα τόσο ωραίο,καθαρό και ανακαινισμένο ξενοδοχείο να χάνει τήν πελατεία του απο το αγενέστατο και μή εξυπηρετικό προσωπικό που υπάρχει στο εστιατόριο. Τα παιδιά στην reception ήταν άψωγα και πολύ καλά.

• Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
3  Ευχαριστούμε, maria g
Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2018

-Ιδανική θέση
-Πολύ καλή καθαριότητα
-Άνετα κρεβάτια
-Ανακαινισμένα δωμάτια
-Καλό WiFi
-Η τηλεόραση θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερη
-Δεν υπάρχει χώρος στάθμευησης (το μοναδικό ουσιαστικό αρνητικό)
Αξίζει σίγουρα μια επίσκεψη

• Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Pantelispp
Η κριτική έγινε: 4 Φεβρουαρίου 2018

Καλή τοποθεσία αφού είναι στο κέντρο της πόλης, ωραίο, ευρύχωρο και καθαρό δωμάτιο, ευγενικό προσωπικό, καλό πρωινό με ποικιλία. Το μόνο - μικρό- θέμα ηταν το παρκινγκ. Καλή σχέση παροχής υπηρεσιών και τιμής.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, reviewer456885
Ο/η ParkHotelLarisa, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Park, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και τη βαθμολογία! Χαιρόμαστε που σε γενικές γραμμές απολαύσατε τη διαμονή σας κοντά μας, βρήκατε το προσωπικό μας εξυπηρετικό και το πρωινό μας αντάξιο των προσδοκιών σας. Είναι γεγονός ότι λόγω θέσης, στο κέντρο της πόλης και χωρίς ιδιόκτητο υπόγειο πάρκιν, δε μπορούμε να κάνουμε πολλά. Όμως, παρέχουμε για τους επισκέπτες την αμέσως καλύτερη λύση, απορροφώντας το μεγαλύτερο μέρος του κόστος για το ιδιωτικό, υπόγειο, 24ωρο, φυλασσόμενο πάρκιν που βρίσκεται απέναντι από το ξενοδοχείο μας. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα στη Λάρισα!

Η κριτική έγινε: 30 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρέθηκα εκεί για μια ημέρα στα πλαίσια επαγγελματικού ταξιδιού. Το δωμάτιο μέτριο, καθώς το κρεβάτι σε χωράει οριακά αν είσαι 1.90, στρώμα και μαξιλάρι μέτρια. Το μπάνιο μικρό, δεν μπορείς να ακουμπήσεις τίποτα. Ήταν βέβαια πεντακάθαρο. Το πρωινό καλό με αρκετά πράγματα και η κοπέλα στη ρεσεψιόν άψογη επαγγελματίας. Η τιμή του εξαιρετική και αν κάποιος ψάχνει κάτι πολύ οικονομικό που να προσφέρει όμως καλές υπηρεσίες ( η συνεργασία με το παρακείμενο parking σε πολύ καλή τιμή μια επιπλέον υπηρεσία ) νομίζω ότι μπορεί να το επιλέξει.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, yannislianos

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και τη βαθμολογία! Μας χαροποιεί το γεγονός ότι βρήκες το δωμάτιό μας καθαρό, και το προσωπικό μας εξυπηρετικό. Μας στεναχωρεί το γεγονός ότι το δωμάτιό σου ήταν σε γενικές γραμμές κατώτερο των προδοκιών σου. Συνεχίζουμε την ανακαίνιση και την αναβάθμιση των χώρων και των υπηρεσιών μας και υποσχόμαστε να προσφέρουμε μια καλύτερη εμπειρία την επόμενη φορά που θα μας επιλέξεις για τη διαμονή σου στη Λάρισα!

Η κριτική έγινε: 30 Ιανουαρίου 2018

Το καλύτερο ξενοδοχείο για διαμονή στο κέντρο της Λάρισας. Μοντέρνο, εξαιρετική σχέση ποιότητας-τιμής, ευγενέστατο προσωπικό, πολύ καλό πρωινό, καθαριότητα, ωραία δωμάτια, άνετοι χώροι. Με μια λέξη: επαγγελματίες! Εκεί να μείνετε!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, GESOKA30

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και τη βαθμολογία! Μας χαροποιεί ιδιαιτέρως το γεγονός ότι απόλαυσες τη διαμονή σου κοντά μας και οι χώροι, το προσωπικό και το πρωινό μας ήταν αντάξιο των προσδοκιών σου. Συνεχίζουμε την προσπάθεια για να προσφέρουμε καθημερινά καλύτερες υπηρεσίες στους επισκέπτες μας και υποσχόμαστε μια ακόμη καλύτερη διαμονή την επόμενη φορά που θα μας τιμήσεις με την επιλογή σου!