“Φοβερά ψάρια κ μαγειρευτά”
Κριτική για: Linarakia Restaurant

Linarakia Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πω για αυτό το μαγαζί;; Το πρώτο βράδυ που πήγαμε φάγαμε φρεσκότατα ψάρια κ σαγανάκι γαρίδα. Νοστιμότατα όλα. Τη δεύτερη φορά φάγαμε γεμιστά, παστίτσιο κ ψαρονεφρι. Εξίσου νόστιμα. Γρήγορο σέρβις κ εγενεστατο προσωπικό. Τραπέζια ακριβώς δίπλα στη θάλασσα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, irdim

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ταβερνάκι σε ωραίο σημείο καθώς βρήκαμε τραπέζι πάνω στην θάλασσα. Τα φαγητά που πήραμε τίμια και νόστιμα θα έλεγα με τιμες Σκοπέλου (ακριβό νησί). Γενικά μείναμε ευχαριστημένοι και απολαύσαμε το γεύμα με κρασάκι μας.

2  Ευχαριστούμε, beltsosleonidas
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε τη πρώτη μέρα μας στο νησί, καθως το εστιατόριο ήταν κοντά στο ξενοδοχείο μας. Υπέροχη τοποθεσία, εξαιρετική εξυπηρέτηση, πεντανόστιμα όλα τα φαγητά. Οι μερίδες ήταν μπαμπατσικες και τα προϊόντα είχαν εξαιρετική πρώτη ύλη. Εύγε! Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Oikonomidisk
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθαμε τη πρώτη μερα στο εστιατόριο, καθως ηταν κοντα στο ξενοδοχείο μας. Υπεροχη τοποθεσία, εξαιρετική εξυπηρέτηση, πεντανοστιμο φαγητό. Οι μεριδες ηταν μπαμπατσικες και τα προϊόντα είχαν εξαιρετική πρωτη υλη. Εύγε! Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, _O7480ID
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μεσημέρι 18 Αυγούστου το εστιατόριο ήταν άδειο με 2-3 παρέες. Πήγαμε να καθίσουμε σε ένα από τα τραπέζια και παρατηρήσαμε ότι όλα είχαν πάνω την ένδειξη Reserve!!!! Απ ότι μας είπε ο σερβιτόρος-υπεύθυνος περίμεναν ξένους από τα ιστιοπλοϊκά. Ελλάς το μεγαλείο σου!!! Ελληνική ταινία με Ξαρχάκο και Χρονοπουλου... Περίμεναν ΜΠΑΣ κι έρθουν οι ξένοι!!! Προφανώς είναι καλύτεροι πελάτες από εμάς τους Ελληνες. Ή ίσως πιο... εκμεταλεύσιμοι. Ας προτιμήσουμε λοιπόν οι Έλληνες να δώσουμε τα ωραία μας χρήματα εκεί που τα αξίζουν.

1  Ευχαριστούμε, ΒΑΣΙΛΗΣ Π

Linarakia Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος
Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος

Πάνορμος, Σκόπελος
Πάνορμος, Σκόπελος

Linarakia Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!