Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απλά... ΥΠΈΡΟΧΟ!!
Τα λεει όλα το όνομα του. Η προσωποποίηση των ιδανικών διακοπών. Λίγα λεπτά από το κέντρο της χώρας. Πολύ καλές εγκαταστάσεις. Άψογη εξυπηρέτηση. Τέλειο για γέμισμα μπαταριών. Ευχαριστούμε για όλα φίλοι μου.

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ampataki
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικο-ιδιοκτητες φιλόξενοι και κατατοπιστικοτατοι..Μας βοήθησαν να επισκεφτούμε και να γνωρίσουμε όσα περισσότερα μέρη μπορούσαμε!Ωραίο πρωινό,καθημερινή καθαριότητα,άψογο wi-fi,χρηση πισίνας και καταπληκτική θέα!!!Ευχαριστούμε πολύ για όλα κι ελπίζω να έρθουμε ξανά στην υπέροχη Σκοπελο!!!

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Elen T
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά όμορφο και καθαρό ξενοδοχείο! Η πισίνα στην κατάλληλη θερμοκρασία για πρωινές η απογευματινές βουτιές! Τα μπαλκονάκια είναι επίσης ιδανικά για απογευματινή χαλάρωση με θεα! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό! Επίσης το ξενοδοχείο προσφέρει πρωινό (καφέ, χυμό, ζεστά κρουασάν βουτύρου και σοκολάτας, αλμυρά σνακ, λαχταριστά κέικ και πολλά ακόμη)

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Xristina T
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο πέρσι τον Ιούλιο με την κοπέλα μου!Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι!Εξυπηρετικό προσωπικό, πεντακάθαρο και προσεγμένο. Σε πολύ καλό σημείο μέσα στην πόλη της Σκοπέλου. Ατού του ξενοδοχείου θεωρώ πως είναι η πολύ μεγάλη πισίνα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vasilis M
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2017

Μείναμε αρκετά ευχαριστημένοι απ τη διαμονή μας στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Άνετα δωμάτια με θέα στη θάλασσα ή στην πισίνα. Οι ιδιοκτήτες ευγενικοί. Θα μπορούσε να γίνει μια μικρή ανακαίνιση στα έπιπλα και θα ήταν ακόμα πιο ωραία!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vaso_Tsouveka