“Ναι μεν αλλά...”

Κλείστε τραπέζι
Καλό για: Γραφική θέα, Ρομαντικό, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθήκαμε δύο φορές.Το φαγητό μέτριο προς καλό αν και αρκετά ακριβό για την ποιότητα του. Η τοποθεσία μαγική και το μαγαζί αρκετά περιποιημένο,καθαρό και καλόγουστο.Έως εδώ όλα καλά αν δεν είχαν συμβεί τα ακόλουθα:
1. Κατά την πρώτη μας επίσκεψη στο τέλος του γεύματος παραγγείλαμε επιδόρπιο γλυκό. Ο σερβιτόρος όταν ήρθε με τον λογαριασμό μας είπε ότι το επιδόρπιο ήταν κερασμένο. Επειδή συνηθίζω να παίρνω τις αποδείξεις,μόλις έφτασα σπίτι την κοίταξα και το γλυκό είχε χρεωθεί κανονικότατα!!!Οκ σκεφθηκαμε,θα έγινε κάποιο μπέρδεμα,άνθρωποι είμαστε και είπαμε να του δώσουμε μια ακόμα ευκαιρία.
2. Κατά την δεύτερη επίσκεψη όταν ζητήσαμε λογαριασμό μας ήρθαν δύο αποδείξεις.Οταν τις κοίταξα είδα ότι δεν ήταν από την δική μας παραγγελία. Όταν ζήτησα διευκρινίσεις μου είπαν ότι μας είχαν δώσει τις αποδείξεις από ένα διπλανό τραπέζι διότι η δική μας είχε λερωθεί "κατά λάθος".Δεν το συνέχισα...Τα συμπεράσματα δικά σας.

Ευχαριστούμε, georgedU3843LG

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020

Μήπως οι προηγούμενες κριτικές αφορούν άλλο μαγαζί; Απαράδεκτο. Οι γαρίδες ακαθάριστες από έντερο, ανοστε
ς και όταν έγινε η παρατήρηση σήκωσαν τους ώμους χωρίς ένα συγγνώμη.Κατα τα άλλα πολύ προσωπικό, φρου φρου κι αρώματα. Όχι για αυτούς που ξέρουν πως συνδιάζονται η ποιότητα και η ευγένεια.

Ευχαριστούμε, Lalagka
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2020

Κυριολεκτικά πάνω στην θαλασσα με την πιο ωραία θέα! Τα φαγητά όλα νόστιμα και γευστικά, το προσωπικό ευγενέστατο και η κουζίνα πραγματικά γυάλιζε,οι τιμές λίγο τσιμπημενες αλλα άξιζε.

Ευχαριστούμε, Ιωαννα Δ
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2020

Τέλεια επιλογή για μεσημερακι! Το προσωπικο πολυ ευγενικό και εξυπηρετικο! Δοκιμάσαμε τη σαλάτα ντακος ,χορτόπιτα, γαριδομακαρονάδα και πιατο ημερας σουβλάκι με φιλέτο από δυο είδη ψαριού!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!! Οι τιμές για την ποιοτητα που προσφερει είναι καλές!!!

Ευχαριστούμε, 244athinak
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2020

Φτασαμε στο χωρο κατσαμε μπροστα με ωραια θεα , παραγγείλαμε ηρθαν τα πρωτα στην ωρα τους καθως και τα κυριως . Ολα ηταν πεντανοστημα ωραιο χταποδι, μακαρόνια με θαλασσινά ακριβως οπως πρεπει και καπνιστο χελι με φαβα υπεροχο,και στο τελος ηρθε και το ωραίο γλυκακι. Τιμες ηταν νησιου δηλαδη ακριβα αλλα αξιζαν τα λεφτα τους

Ευχαριστούμε, Mekorleone

Κοράλι Αγνώντας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκόπελος, Σποράδες

Κοράλι Αγνώντας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!