Αποθήκευση
Η καλύτερη του νησιού

Θα είναι κρίμα να φτάσει κάποιος ως τον Στάφυλλο και να μην ακολουθήσει το μονοπάτι για Βελανιό... διαβάστε περισσότερα

Sofia_D_Raf
Γκρατζ, Αυστρία
μέσω κινητής συσκευής
Γαλήνη και ηρεμία σε ένα όμορφο μέρος

Η παραλία βρίσκεται δίπλα από την παραλία του Σταφυλου και προσεγγίζει μόνο με ολιγόλεπτο... διαβάστε περισσότερα

aristos p
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021

Πολύ άγρια θάλασσα πολλές μέδουσες και αρκετό περπάτημα,δεν τρελάθηκα.... έχει κ καλύτερες παραλίες η Σκόπελος.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, O439DKannak
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020

Όμορφη παραλία. Θελει περπάτημα. Τα νερά καθαρά και το τοπίο άγριο. Προσωπικά μου άρεσε αρκετά και την εχω επισκεφτεί αρκετές φορές

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Marianna B
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια όμορφη και καθαρή παραλία με χοντρο βότσαλο σχεδόν ιδιωτική τις απογευματινές ώρες! Η πρόσβαση είναι εύκολη καθώς πρέπει απλά να περάσεις όλη τη παραλία του σταφυλου! Υπάρχει μια καντίνα που έχει ξαπλώστρες (σετ 7€) αλλά υπάρχει και άπλετος χώρος να βάλεις τη δικιά σου ομπρέλα οπως και κάναμε! Εμείς πήγαμε απογευματινές ώρες κατά τις 17.00 και ήμασταν 4 παρέες όλες κιολες στην παραλία! Κατά τις 19.00 έχει και φυσική σκιά από το βράχο! Στο τέλος της παραλίας στο βάθος είναι και παραλία γυμνιστών!

7  Ευχαριστούμε, 2Foodies_gr
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά μία έκπληξη προχωρώντας μετά την πολύβουη παραλία της Σταφύλου. Μεγάλη και φαρδιά παραλία με ωραία νερά, ξαπλώστρες που δεν καλύπτουν όλη την παραλία, μία καντίνα με ωραιότατο χυμό καρπούζι, αξίζει να πάει κανείς!

1  Ευχαριστούμε, alexkG5622IX
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020

Μοναδικό μέρος!! Καταπληκτική παραλία ίσως και η καλύτερη του νησιού!! Αξίζει να περπατήσεις μέχρι εκεί!! Κρυστάλλινα νερά και πολύ όμορφο τοπίο!! Υπάρχει εκεί μια απίστευτη καντίνα γεμάτη χρώματα, χαμογελαστούς ανθρώπους, ιδιαίτερη μουσική και φανταστικά προϊόντα!! Η πιο τέλεια λεμονάδα που ήπιαμε ποτέ, σπιτικά θεϊκά γλυκά, κοκτέιλ από άλλο πλανήτη, και μια ομελέτα... κόλαση!! Όλα αυτά από τα χεράκια της υπέροχης Βασιλικής...❤️ Με το που πήγαμε εκεί απλά έγινε το στέκι μας!! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!

1  Ευχαριστούμε, xrusanikol