“Όλα καλά. ”
Κριτική για: Blo Taverna

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε δύο φορές και κάτσαμε στις ξαπλώστρες ,δεν πληρώσαμε κάτι, βέβαια , πήραμε καφεδάκι ( μπορεί και το καλύτερο στο νησί) και φάγαμε και κάτι . Την πρώτη ημέρα τα πήραμε στην ξαπλώστρα,την δεύτερη επειδή είχε κόσμο, φάγαμε σε τραπεζάκι κανονικά.
Οι άνθρωποι ευγενέστατοι.
Φρεσκοκομμένες πατάτες,όλα πολύ νόστιμα. Οι τιμές, τιμές Σκοπέλου. Το μόνο αρνητικό που το έχουν όλα τα μαγαζιά στο νησί,είναι πως ενώ έχει συγκεκριμένο στυλ κόσμου, ιδίως τον Σεπτέμβριο,όλα τα μαγαζιά στις παραλίες,έχουν δυνατά μουσική. Κάτι που δεν χρειάζεται, ιδίως όταν στην παραλία,είναι συνολικά 5 άτομα και ... κοιμούνται κάτω από τον ήλιο! Αυτό μόνο εάν αλλάξει λίγο,θα ήταν όλα τέλεια. Όταν θα ξαναβρεθούμε στο νησί,εκεί θα κάτσουμε. Χαλαρωσαμε.

Ευχαριστούμε, lia88888

Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020

Κατάλογοι βρώμικοι και σκισμένοι. Ακατάστατα τραπέζια χωρίς να υπάρχει κόσμος. Μικρές μερίδες, μέτρια ποιότητα ακριβά πιάτα. Σκοπελίτικη πίτα με τρίχα 20cm, ο ιδιοκτήτης (μάλλον) μεταβίβασε την ευθύνη στον προμηθευτή του, την αντικατέστησε και την χρέωσε κανονικότατα.

1  Ευχαριστούμε, Camper57418130109
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Το προσωπικο ηταν πολυ ευγενικο οπως και το σερβις ηταν πολυ καλο. Τωρα στο κομματι του φαγητου. Το φαγητο δεν ηταν ασχημο ουτε ομως και καλο,αλλα ο καθενας μας εχει διαφορετικες αποψεις.Εμενα το φαγητο δεν μου αρεσε γιατι ηταν αναλατο και ο καθενας μας μπορουσε να κανει μονος του το γευμα που πηρε καλητερο (αυτο πιστευω). Επισεις ο χωρος ηταν εξερετικος μπροστα στην θαλασσα. Πιστευω αξιζει να δοκιμασετε με λιγα χρηματα καποια γευματα (εγω ειπα τη γνωμη μου απο εκει και περα αποφασιζετε εσεις).

Ευχαριστούμε, Lesko_Ramiz
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019

η κριτικη μου αφορα κυριως στο φαγητο το οποιο ηταν εξαιρετικο.οι υπολοιπες κριτικες αναφερονται στις ξαπλωστρες .καλαμαρι γεμιστο εξαιρετικο χταποδι καλαμαρια φρεσκοτατα μυδια με μουσταρδα και εστραγκον εξαιρετικα απιστευτος μαγειρας.τα παιδια εξαιρετικα οσο για τις ξαπλωστρες που ανεφεραν καποιες κριτικες ειναι δωρεαν εφοσον μεινεις για φαγητο δεν καταλαβαινω που ειναι το μεμπτο οταν καθεσαι σε ψαροταβερνα.εκτος αν η λογικη του καθενος ειναι να κατσει δωρεαν ολη τη μερα φερνοντας καφε απτο σπιτι.εγω προσωπικα περασα υπεροχα εφαγα απιστευτα καλα και μαλιστα τα καφεδακια μετα το φαγητο ηταν παντα κερασμενα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, maria v
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απο που να αρχίσω;;
Απο το σέρβις;;
Το απαίσιο φαγητό;;
Τις σάπιες ξαπλώστρες;;
Ολα χάλια μέχρι και ο σερβιτόρος που κόντεψε να μας σκοτώσει πετώντας τα πιάτα στο τραπεζι,όταν ηρθε να μαζέψει και είδε ότι δεν είχαμε αγγίξει την τύπου γαριδομακαρονάδα ειπε :”μάπα Ε;;”
Μείναμε κάγκελο!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, RozaT8

Blo Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος
Νέο Κλήμα, Σκόπελος

Blo Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!