“Μπράβο”
Κριτική για: Anatolia

Anatolia
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Πολύ καλό φαγητό που γρήγορη εξυπηρέτηση μπράβο στα παιδια. Οι μερίδες καλές χωρίς τσιγκουνιες η ορχήστρα παρα πολυ καλή με μεγάλη δεξιοτεχνία στο μπουζούκι

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 613ioannism

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2021

Αν και η Σκόπελος δεν έχει και πολύ καλό φαγητό γενικά γνώμη μου μετά από επίσκεψη σε αρκετά μαγαζιά για φαγητό πιστεύω ότι εδώ φάγαμε καλομαγειρεμενο και προσεγμένο φαγητό με ωραίες γεύσεις και οκ όχι πολύ μεγάλες μερίδες αλλά με ποιοτικά πιάτα απίστευτες οι πιπεριές γεμιστές οι μελιτζάνες το πικάντικο κοτόπουλο και για τους λάτρεις του καυτερου το πολιτικό .Όλα ήταν τέλεια θα ξαναρχομασταν άνετα χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, marthaten
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά, εξαιρετική τοποθεσία. Όποιος δε θέλει να περπατήσει υπάρχει και από την πίσω μεριά πρόσβαση με πάρκινγκ δημοτικό και λίγα σκαλιά. Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο, οι μερίδες όχι τόσο μεγάλες, αλλά όχι και μικρές. Πολύ γρήγορο και ευγενικό σέρβις. Νορμάλ τιμές. Ωραία μουσική. Το προτείνω . Δεν καταλαβαίνω τα αρνητικά σχόλια των υπολοίπων. Έχω ξαναεπισκεφτεί το μαγαζί πριν 6 χρόνια και το επίπεδο ήταν το ίδιο.

Ευχαριστούμε, Αδαμαντία Φ
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2021

Ενώ το φαγητό ήταν καλό γευστικά και μαγειρικά. Οι τιμές ήταν πολύ υψηλές για το μέγεθος των μερίδων (τα γκουρμέ εστιατόρια έχουν σεβαστά μεγαλύτερες μερίδες) και όσον αφορά την εξυπηρέτηση σε γενικές γραμμές ήταν καλή.
Δεν θα το πρότεινα.

1  Ευχαριστούμε, evaggelospap
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021

Απλά απαράδεκτη πολύ μάπα Εξυπηρέτηση δεν ξέρω πος την εχουν δει ενώ πείρα τηλ να κάνω κρατήσει κ μου κ μου είπαν να πάω 9 η ώρα όταν πήγα εκεί μου είπαν πος Προηγούνται άλλες 6 Παρέες ..

Ευχαριστούμε, alkis367

Anatolia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάνορμος, Σκόπελος

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος

Anatolia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!