Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επέλεξα για 2η συνεχόμενη χρονια τη Σκύρο και το Λυκομιδης για την διαμονη μου και αυτο νομίζω τα λεει ολα. Ευχαριστουμε και παλι την κ. Σουλα για την υπεροχή φιλοξενία και πιθανοτατα θα επιστρεψουμε συντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Theochari M
Ο/η likomides, Ιδιοκτήτης του ΛΥΚΟΜΙΔΗΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπημενη μου Μαρια και εγω σευχαριστω για τα καλα σου λογια, η χαρα μου ειναι μεγαλη να εχω τοσο γλυκα παιδια στα δωματια μου, θα χαρω πολυ να σας ξαναδω

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο λυκομιδη για μια εβδομάδα. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο ολοκαίνουριο, με όλες τις ανέσεις. Η κυρία Σουλα ήταν εξυπηρετηκοτατη σε ότι και αν χρειαστηκαμε . Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το ξαναεπισκεπτομουν. Στα plus η πολύ βολική του θέση στο λιμάνι του νησιού με όλες τις ανέσεις δίπλα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Dimitris O
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

καινουριο ξενοδοχειο.καθαρα ολα.καθημερινη καθαριοτητα,ανετο δωματιο ωραιο στρωμα.μας περιμενε κ δωρακι υποδοχης χειροποιητο πολυ γλυκο εκ μερους της ιδιοκτητριας . ευγενικο προσωπικο.η ιδιοκτηκτρια ευγενικη κ εξυπηρετικη σου προτεινε μερη που πρεπει να επισκεφτεις.το μπαλκονι ειχε θεα το λιμανι πολυ ομορφα

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, 210efif
Ο/η likomides, Ιδιοκτήτης του ΛΥΚΟΜΙΔΗΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Οκτωβρίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Πάντα προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι.
Σούλα

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2017

Ευρύχωρα και καθαρά δωμάτια. Βολική τοποθεσία ούτε 30 μέτρα από την μπουκαπόρτα του φέρρυ! Η κα Σούλα πολύ καλή οικοδέσποινα, και μας καθοδήγησε σωστά. Ακόμα μας βοήθησε και σε ένα θέμα που είχαμε με το σκυλάκι μας, παρότι δεν είχε καμία απολύτως υποχρέωση. Θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως και το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, alex73gr

Είμαστε χαρούμενοι που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας. Ευελπιστούμε να σας ξαναδούμε.

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η 10ήμερη διαμονή μας στο κατάλυμα συνοδεύτηκε απο τις καλύτερες εντυπώσεις. Αξιοπρεπέστατο δωμάτιο με Καθημερινή καθαριότητα. Επιτρέπουν και σκυλάκια( τουλάχιστον τα μικρόσωμα). Η συμπεριφορά της ιδιοκτήτριας, της κυρίας Σούλας, ήταν εξαιρετική! Φιλική, ευγενική και πιθανότατα ο καλύτερος γνώστης του νησιού. Θα σου πει που, γιατί,πως, και πότε να πας στα καλύτερα σημεία του νησιού χωρίς να πέσει έξω πουθενά!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, leftpar

Σας ευχαριστούμε. Χαιρόμαστε που η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν όπως την περιμένατε.