Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Δωμάτια με εξαιρετική αισθητική, καθαροί χώροι και ευγενέστατος προσωπικό. Πλούσιο πρωινό και ωραίο εστιατόριο. Ιδιαίτερα ασφαλές εν μέσω covid. Σίγουρα κάποια στιγμή θα το ξαναεπισκεφθουμε.

Ευχαριστούμε, angie_kaltsa
Ο/η Anny Manta, Owner του Ammos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2020

Αγαπητή angie_kaltsa,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε να καταγράψετε την εμπειρία σας στο ξενοδοχείo AMMOS.
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε την διαμονή σας, τις εγκαταστάσεις και τις υπηρεσίες μας . Θα ήταν μεγάλη μας
χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι.

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

Μείναμε μια εβδομάδα στο Ammos Hotel και φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις. Ένα ξενοδοχείο με υψηλή αισθητική που πραγματικά δίνει σημασία στη λεπτομέρεια. Καθαροί χώροι και προσωπικό φιλικό, ευγενικό και εξυπηρετικό.

Ευχαριστούμε, Travel2LiveandBHappy

Αγαπητέ Travel2LiveandBHappy,

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Θα ήταν μεγάλη μας
χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στην επόμενη επίσκεψη στη Σκύρο.

Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

Πολυ ωραιο περιβαλον, εξαιρετικα φιλικοι ανθρωποι δημιουργουν οικογενειακη ατμοσφαιρα, πλουσιο πρωινο και gourmet εστιατοριο. Νοιωσαμε ιδιαιτερα ασφαλεις εν μεσω κοροναιου με τα μετρα που ειχαν λάβει...

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωματια σε οροφο εχουν ωραιοτερη θεα
Ευχαριστούμε, M1195LLsoniap
Ο/η Anny Manta, Ιδιοκτήτης του Ammos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2020

Αγαπητή Μ1195LLsoniap,

Είμαστε περήφανοι που το προσωπικό και το πρωινό συνέβαλαν στη θετική σας εμπειρία. Θα ήταν
χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε πάλι στην επόμενή σας επίσκεψη στη Σκύρο.

Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

Ενα ξενοδοχείο με υψηλή αισθητική στην όμορφη παραλία Μαζαγιά. Ομορφα δωμάτια, πολύ καλό πρωινό, ευγενικό προσωπικό. Ωραίο εστιατόριο με αξαιρετική θέα. Μπορούσες να χαλαρώσεις πίνοντας το κρασάκι σου και συζητώντας με τους εξαιρετικούς ιδιοκτήτες. Πολλά συγχαρητήρια! Σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ευχαριστούμε, mariannao259

Αγαπητή mariannao259,

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας στο Ammos Hotel και για τη θετική σας βαθμολογία. Μας
χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε τις υπηρεσίες μας, το προσωπικό,το εστιατόριο μας και το πρωινό. Θα
χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανα στο Ammos Hotel!

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο από πολλές απόψεις. Ξεχωριστή αρχιτεκτονική κ διακόσμηση, κ το προσωπικό ήταν πάντα ευγενικό κ πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει σε ότι επιθυμούσες. Σας ευχαριστούμε πολύ για την ξεκούραστη διαμονή!

Ευχαριστούμε, Stam_atilda
Ο/η Anny Manta, Owner του Ammos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2020

Αγαπητή κα. Stam_atilda,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο όμορφα σχόλιά σας, περιγράφοντας την διαμονή σας στο AMMOS της Σκύρου.

Ελπίζουμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Oμάδα AMMOS