“Τέλειο μέρος”
Κριτική για: Ανεμόμυλος

Ανεμόμυλος
Περιγραφή: Ένα all day bar restaurant δίπλα στην θάλασσα. Μπορείτε να απολαύσετε το πρώινο σας, τον καφέ σας, τα ιδιαίτερα πιάτα του menu μας, το ποτό σας και πολλά και διαφορετικά cocktail μας.
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2018

Σε ένα τέλειο μέρος του νησιού , στην περιοχή του αρχαίου λατομείου πορόλιθου, με την απίστευτη ομορφιά θάλασσας και πέτρας να το σμιλεύει ακόμα, είναι το καφέ μπαρ Ανεμόμυλος. Για όμορφες στιγμές είτε για καφέ είτε για ποτό έως αργα το βράδυ. (Καλύτερες μέρες για επίσκεψη όταν δεν έχει υσχιρούς βοριάδες)

Ευχαριστούμε, NikosVisit

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2018

Πολύ καλό μπαρακι για βραδυνή χαλάρωση μετα μια γεμάτη μέρα στη σκύρο, χωρίς την πολύκοσμία της χώρας, πολύ καλά τα κοκταιλ και με δικό τους κατάλογο

Ευχαριστούμε, damvou
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2018

Ενδιαφεροντα κοκτειλ.Περιβαλλον πολυ ομορφο(πηγαμε βραδυ με το φεγγαρι να ασημιζει τη θαλασσα μπροστα μας)Service γρηγορο,τιμες καλες.

Ευχαριστούμε, athageo1
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2018

Ξεχωριστό μέρος για καφέ,ποτό .Μέσα στη θάλασσα,μαγευτικό τοπίο με ξεχωριστό καλόγουστο ντεκόρ που σέβεται το χώρο.Αξίζει να το επισκεφθείς

Ευχαριστούμε, ehadjipashali
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2018

Ιδανικό μέρος για ποτάκι, δίπλα στην θάλασσα, με άπλετη θέα προς την Χώρα. Ένα απ'τα μέρη που αξίζει να επισκεφθεί κανείς στην Σκύρο!!!

Ευχαριστούμε, dcroula

Ανεμόμυλος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιναριά, Σκύρος

Σκύρος, Σποράδες

Ανεμόμυλος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!