Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωματια ειναι οπως θα επρεπε να ειναι, μοντερνα, ευρυχωρα και πεντακαθαρα, με ανετα κρεβατια και μεγαλο μπανιο. Ο περιβαλλον χωρος του ξενοδοχειου ειναι εξαιρετικος. Το μονο μειονεκτημα ειναι η δυσκολια στο parking και η μετακινηση βαλιτσας, πραγματων απο και προς παραλια κτλ ομως το προσωπικο βοηθαει πολυ. Ολοι τους ευγενεστατοι και με σεβασμο στον πελατη. Δεν ειναι δυστυχως ΑΜΕΑ friendly.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, helenloverdou
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως το πιο καθαρό ξενοδοχείο που έχουμε μείνει!!!
Το προσωπικό ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟ και ΠΡΟΘΥΜΟ να μας βοηθήσει!!!
Το πρωινό ΠΛΟΥΣΙΟ και ΝΟΣΤΙΜΟΤΑΤΟ!!!
Σας ευχαριστούμε για όλα❤❤
Σίγουρα θα το επιλέξουμε ξανά !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, eleniroussou
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2018

διαμονη,φροντιδα,θεα,τοποθεσια ολα υπεροχα.μειναμε ιουνιο και περασαμε τελεια.το δωματιο καθαρο και ευρυχωρο.οι ιδιοκτητες ελυναν καθε πιθανη απορια και ηταν παντα διπλα μας.η τοποθεσια διπλα στην αμμουδερη παραλια και πολυ κοντα με τα ποδια η πανεμορφη χωρα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
2  Ευχαριστούμε, πανος κ
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλοξενοι ο Αντώνης και η Αμαλία οι ιδιοκτήτες της επιχείρησης. Πεντακάθαρα τα δωμάτια που αναδύεται η μυρωδιά του καθαρού. Πολύ ωραία διακόσμηση, καινούργια έπιπλα χωρίς όμως να λειπει ο τόνος της παράδοσης. Η πισίνα με το pool bar σου προσφέρει στιγμές χαλάρωσης αν δεν θέλεις να επισκεφτείς την θάλασσα που είναι στα 50μέτρα. Το πρωινό εφόσον ζητήσεις είναι πλούσιο χωρίς να λείπει το τοπικό στοιχείο. Από τα καλύτερα αν όχι τα καλύτερα δωμάτια που εχω επισκεφτει σε νησί τόσο με την γυναίκα μου όσο και με την πενταμελη οικογένεια μου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, damianossachinis
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο Περιγιαλι το τριήμερο της Καθαρής Δευτέρας. Το δωμάτιο ήταν τεράστιο με κουζινακι πλήρως εξοπλισμένο και θα μπορούσε να εξυπηρετήσει μια τετραμελη οικογένεια άνετα. Υπήρχαν αντικουνουπικα. Υπήρχαν μανταλακια. Παντόφλες. Μπάνιο άνετο με όλα τα απαραίτητα. Πιστολάκι. Πετσέτες αφρατες. Δεύτερα μαξιλάρια στην ντουλάπα μέσα σε μεμβράνες. Στρώματα ορθοπεδικά. Όλα πεντακάθαρα. Άλλαζαν σεντόνια πετσέτες καθημερινά. Το room service άριστο καφέδες με κεκακια. Η βεράντα του δωματίου μας είχε ωραίο σαλονακι με θέα στην πισίνα και στη θάλασσα που είναι από κάτω. Το πρωινό εξαιρετικό για τριστερο ξενοδοχείο. Είχε τα πάντα. Πάστα φλωρα υπέροχη. Οι ιδιοκτήτες ευγενικοί .Τι άλλο να ζητήσει κανείς. Τις αποσκευές μας τις μετέφεραν στο δρόμο. Ευχαριστούμε Περιγιαλι για την τόσο όμορφη διαμονή.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, elenim767