Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2019

Για μια ακόμη φορά, μας εξέπληξε ευχάριστα. Δεν είναι μόνο το ξενοδοχείο και οι παροχές του, αλλά οι άνθρωποι πίσω απο αυτό. Ότι και να πει κανείς για τον Γιώργο στην reception είναι λίγο. Επαγγελματίας, παρά το νεαρό της ηλικίας του, με τρομερές γνώσεις και εμπειρία που φαίνεται πάνω στο αντικείμενο του. Εύχομαι η εξέλιξη του να είναι ραγδαία ανοδική. Γενικός αρχηγός, σε όλα, η αξιαγάπητη Μάγια. Κινητός θησαυρός πληροφοριών για το νησί, οργανωτική, επαγγελματίας από τους λίγους, ένας μαέστρος εντός ενός ξενοδοχείου. Maya we love you

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Spyros_Legal
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2018

κοντα σε ολες τι ενδιαφερουσες παραλιες και διπλα του η ομορφοτερη κατα την αποψη μου...καλη εξυπηρετηση επισης...λιγο θορυβωδες ...και το πρωινο του θελει βελτιωση οπωσδηποτε...!! επισης οχι και το καλυτερο φαγητο

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, 00gio003
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά μας χρέωσαν την σουίτα 330 ενώ μέχρι κ στ μπουκινγκ τν έδινε 310..η σουίτα ήταν σαν εγκαταλείμενη.. Πολύ βρωμιά.. Τ έπιπλα πάρα πολύ παλιά... Η εξυπηρέτηση ήταν τουλάχιστον απαράδεκτη. Το προσωπικό ήταν αγενέστατο.. Πλήρωσα περίπου 1000 γ 3 μέρες κ ακόμα τ κλαίω...ασ μην μιλήσω γ τ πρωινό π ήταν τόσο φτωχό έβρισκα κ τρίχες... Καλά κ η πισίνα ήταν σαν στάνη μικρή κ βρώμικη πραγματικά... Πραγματικά οποίος πάει θ μετανιώσει

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, ANTONIA M
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο παρότι βρίσκεται σε εξαιρετικό σημείο με μια αξιόλογη θεα, δείχνει σημάδια εγκατάλειψης και αδιαφορίας. Καναμε κράτηση τηλεφωνικά και παρότι επιβεβαιωσαμε οτι τα δωμάτια είναι αυτά που βλέπουμε στο site, αυτό που μας δώσανε ήταν ένα παλιο δωμάτιο που σε καμία περίπτωση δεν άξιζε τα 125 ευρώ την βραδιά. Μιλήσαμε με την reception και οι άνθρωποι ευγενεστατοι μας πρότειναν ένα άλλο δωμάτιο που ήταν όντως καλύτερο αλλά πάλι αρκετά "μακριά" από αυτό που έχουν στο site. Μείναμε 5 ήμερες και η αίσθηση μας είναι ότι το ξενοδοχείο λειτουργεί με ελειπες προσωπικό. Στο πρωινό πάλευε ένα άτομο μόνο να εξυπηρετεί τον μπουφέ και να μαζεύει δίσκους κτλ. Ο κόσμος τον είχε λυπηθεί τον άνθρωπο και επιστρεφαμε τους δίσκους μόνοι μας. Η καθαριότητα ήταν τουλάχιστον μέτρια, πάλι η αίσθηση μας ήταν ότι το ελειπες προσωπικό καθαριότητας πάλευε να εξυπηρετήσει όλα τα δωμάτια και αναπόφευκτα η καθαριότητα ήταν επιπόλαιη. Στο δωμάτιο είχε σημάδια στον τοίχο από σκοτωμένα κουνούπια, προσθεσαμε και εμείς κάνα 2, μέχρι που φύγαμε κανείς δεν τα καθαρίσε. Είμαι σίγουρος ότι και οι επόμενοι θα τα βρουν εκεί. Κριμα γιατί το μέρος έχει πολύ καλη προοπτική :( . Γενικά η σχέση τιμής ποιότητας είναι κάκιστη. Σε καμία περίπτωση δεν άξιζε τα 125 ευρώ την βραδιά (η τιμή ήταν και προσφορά). Επίσης οι φωτό στο site είναι ακρως παραπλανητικές. Το προσωπικό παντός προσπαθεί φιλότιμα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, sotirisp545
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή θέση. Εξυπηρέτηση ικανοποιητικη
Το συνιστουμε ανεπιφύλακτα. Η θέα είναι φανταστική βλέποντας όλο τον κόλπο της Καναπιτσας και το Αιγαίο. Υπέροχο μέρος για οικογενειακες διακοπές. Πολύ καλές επιλογές για φαγητό σε κοντινές αποστάσεις.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, spirosr239