Αποθήκευση
Επιβάλλεται να πας!!!

Νομίζω η καλύτερη εμπειρία στο νησί είναι να μπεις μέσα στο σκάφος και να πας λαλαρια!! Αξίζει όσο... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες
xristinalove
μέσω κινητής συσκευής
Κρυστάλλινα νερά!

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2021
elpidaa947
Διαβάστε και τις 1.062 κριτικές

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2021

Ωραία παραλία, καθαρά νερά! Οπωσδήποτε να έχετε ομπρέλα και νερό μαζί σας! Υπέροχα βότσαλα..! Απαγορεύεται βέβαια να μαζέψεις για σένα, προσοχή!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, elpidaa947
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε με το χαρης-κωνσταντινος
Ηταν η χειροτερη εμπειρια π μπορουσα να εχω σε διακοπες, πληρωνεις 25€ για 2 ωρες λαλαρια και 2 ωρες τσουγκρια.
Ειχε τοσο κυμα που ΞΕΡΝΟΥΣΑΝ ολοι, καμια ασφαλεια, με το ζορι φτασαμε λαλαρια οπου δεν μπορουσαμε ν κατεβουμε λογω κυματος, μας πηγαν σκοπελο σ παραλια με ΤΣΟΥΧΤΡΕΣ ενω το γνωριζαν για μια ωρα, και μετα τσουγκρια γ αλλη μια ωρα.
Εννοειται ουτε συγνωμη για τα λεφτα και την ταλαιπωρια που ημασταν 3 ωρες στο σκαφος που κανονικα δεν επρεπε να φυγει, οπως ολα τα αλλα καραβακια επραξαν υπευθυνα.
ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ
ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ

2  Ευχαριστούμε, H3150CZmariam
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2021

Πήγαμε με τα κλασικά εκδρομικά σκαφακια από το λιμάνι. Η παραλία δεν λέει τίποτα, το νησί είναι ευλογημένο κ έχει πάρα πολλές παραλίες ανώτερες....επίσης μην περιμένετε να δείτε Λευκα στρογγυλά βότσαλα.... ή τα έχουν πάρει.... ή είναι κάπου στον βυθό κ μας κρύφτηκαν!!! Τσάμπα τα 25 ευρουλακια.

Ευχαριστούμε, ANASTASIA A
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021

Πήγαμε με το Αριάδνη μας είπαν θα πηγαίναμε Κάστρο και Λαλαρια για μπάνιο και μετά σε μια ταβέρνα στην Τσουγκριά για φαγητό. Όταν είσαι επισκέπτης τουρίστας δεν ξέρεις και αφήνεσαι σε αυτούς που πρέπει έναντι βέβαια της αμοιβής που ζητάνε, για αυτό και πληρώνεις. Πήγαμε λοιπόν στα δυο πρώτα 1 ώρα στο πρώτο για μπάνιο και 2ωρες στο άλλο πάλι για μπάνιο. Είχαμε έναν τύπο στο καϊκι ο οποίος δήθεν χόρευε και έδινε ρυθμό και τέτοια. Εμείς λοιπόν ,από τις 10.00 το πρωί, φτάσαμε στην Τσουγκρια γύρω στις 2.45. Μας κατεβάζουν και έχει μιλάμε ένα μπιτσόμπαρο με φουλ μουσική διότι υποτίθεται θα πηγαίναμε για φαγητό. Εμείς ήμασταν οικογένεια και είχαμε και παιδιά μαζί αλλά και πέραν τούτου είναι αδύνατο να μας πάνε χωρίς να μας πούνε για τρίτη φορά για μπάνιο από τις 10.00 ως τις 5.00 και φυσικά ο τύπος χόρευε στο μπαρ με τους εκεί. Αφού και ο λόγος που γίνεται η φάση αυτή είναι να πηγαίνουν τον κόσμο εκεί, δεν είναι κακό αλλά να μας τα λέτε πριν πληρώσουμε

1  Ευχαριστούμε, Y9001DL_
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία παραλία με βότσαλα. Καλό είναι να έχετε παπουτσάκια θαλάσσης για πιο εύκολα. Επίσης και ομπρέλα. Αν όχι, θα βρείτε κάποια σκιά κάτω από τα βράχια. Τα νερά ήταν γαλανά, διάφανα και βαθαινουν απότομα. Πολλά τα καραβάκια που καταφθανουν. Καλό είναι να περπατήσετε προς το άνοιγμα των βράχων.

Ευχαριστούμε, EFI06