“Εξαιρετικό”
Κριτική για: Black Pepper

Black Pepper
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό φαγητό, ωραία ατμόσφαιρα, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Aliki_pol
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Black Pepper, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2021

Αγαπητή κ. Αλίκη,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατόριο μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένοι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Επιλέξαμε το ξενοδοχείο γιατί μας κέρδισε από την 1η στιγμή. Σε ωραίο μέρος μέσα σε καταπράσινο τοπίο.

Εξαιρετικό το εστιατόριο. Ευγενικό προσωπικό και πρόθυμο. Άγγελε σ'ευχαριστούμε για την εξυπηρέτηση σου, είσαι πολύ ευγενικός και πρόθυμος!! Όπως κι όλο το προσωπικό.
Κυριολεκτικά "σκάσαμε" από το φαγητό, πολύ ωραίες γεύσεις στην επιλογή των πιάτων μας. Μείναμε ευχαριστημένοι. Well done guys

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, asteriost547
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Black Pepper, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ κ. Αστέριε,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατόριο μας και για τα καλά σας λόγια. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Απο τη στιγμη που μεναμε στο ξενοδοχειο και μας αρεσε πολυ θελησαμε να δοκιμασουμε και το εστιατοριο του. Ενα παρα πολυ ωραιο δειπνο για μενα και την κοπελα μου με παρα πολυ ωραιες γευσεις! Εξαιρετικο και μπραβο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Alexandros K

Αγαπητέ κ. Αλέξανδρε,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατόριο μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε πλήρως ευχαριστημενοι.

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο φαγητό και η συμπεριφορά του προσωπικού πραγματικά άψογη και επαγγελματική.
Συνεχίστε έτσι.
Καλη σεζόν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Tourist51549446180
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Black Pepper, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη,

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε πλήρως ευχαριστημένος απο την επίσκεψη σας στο εστιατόριο μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουνίου 2021

Ηρθαμε με τον άντρα μου για να συνδυάσουμε μήνα του μέλιτος και καλοκαιρινές διακοπές!! Ήταν καταπληκτικη η εξυπηρέτηση από τον Άγγελο, πολυ γευστική κουζίνα και αξέχαστα κοκτέιλ δίπλα στη πισινα με χαλάρη ατμόσφαιρα και εξαίρετη διακόσμηση!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, 305zoer
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Black Pepper, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιουνίου 2021

Dear 305zoer,

Σας ευχαριστουμε πολυ που επιλέξατε το εστιατόριο μας. Ειμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε ευχαριστημένοι και απο το σερβις μας αλλά και από την ατμόσφαιρα του ξενοδοχείου. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε κάποια στιγμή στο μέλλον.

Black Pepper: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκιάθος (Χώρα), Σκιάθος
Σκιάθος (Χώρα), Σκιάθος

Μεγάλη Άμμος, Σκιάθος
Όρμος Τζανεριάς, Σκιάθος

Black Pepper: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.