Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2021

Η συμπεριφορά όλου του προσωπικού άψογη : εξυπηρετικότατοι και ευγενέστατοι !! Υπέροχη θέα από το δωμάτιο !! Καθαριότητα μέσα στο δωμάτιο αλλά και στους εξωτερικούς χώρους ! Ικανοποιητικό πρωινό
Περάσαμε τέλεια !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, OlgaP1306
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο καλός ο καπετάνιος στην φουρτούνα φαίνεται. Η λαϊκή ρήση φαίνεται ότι αντικατοπτρίζει και την κατάσταση στο ξενοδοχείο. Η καθαριότητα σε υψηλά επίπεδα. Η συντήρηση δεν είχε πιάσει ταβάνι ( σπασμένος μεντεσές στο παράθυρο του μπάνιου, επικίνδυνο για αυτόν που προσπαθούσε να το ανοίξει). Οτιδήποτε άλλο από αυτά θα θεωρήσω ότι είχε να κάνει με το αργό άνοιγμα των μεγάλων ξενοδοχείων λόγω covid-19). Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για τις οικογένειες με παιδιά.

1  Ευχαριστούμε, θοδωρης β
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε μια δύσκολη χρονιά, ο επαγγελματισμός και η ευγένεια του προσωπικού κέρδισαν την συμπάθεια μας! Κάθε πρωί χαιρόμασταν την θερμή καλημέρα της Χριστίνας και του Χρήστου στο εστιατόριο, καθώς και των αεικίνητων κοριτσιών, Νάταλι, Γεωργία και Εύα στο service, έστω και αν λόγω μέτρων φορούσαν μάσκες! Το όμορφο περιβάλλον και οι ανακαινισμένες, πεντακάθαρες εγκαταστάσεις, μας έκαναν να επιθυμούμε να επιστρέψουμε στο μέλλον και με τις οικογένειές μας! Από την αρχική υποδοχή της Μαριλένας και του Τάσου τη νύχτα (reception), μέχρι την αποχώρηση μας, απολαύσαμε την παραμονή μας και ξεκουραστήκαμε στο στο όμορφο νησί της Αλοννήσου! Σας ευχαριστούμε, καλή αντάμωση ξανά!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, johnkasoummis
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία στον κόλπο της Χρυσής Μηλιάς.
Καταπληκτικές εγκαταστάσεις, άψογη εξυπηρέτηση και ιδιαίτερα ο Κωστής που με την προθυμία του και το χαμόγελό του, παρά τα συνεχή πάνω κάτω με το αυτοκινητάκι, έκανε τις μέρες μας εκεί ευχάριστες.
Όλα εξαιρετικά και πολύ καθαρά, δωμάτια άνετα κλπ

Ευχαριστούμε, Evan3592019
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ξενοδοχείο όμορφο κ πεντακάθαρο !!!!Το δωμάτιο άνετο με απίστευτη θέα ότι χρειάζεται κάποιος για χαλαρωτικές διακοπές . Όλο το προσωπικό ήταν φιλικό κ πολύ εξυπηρετικό .
Όσον αφορά το Ίντερνετ δεν θεωρώ ότι είναι πρόβλημα του ξενοδοχείου αλλά της Αλοννήσου γενικότερα έπιανε μόνο μέσα στην χώρα και όχι καλά .
Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, emmanou