Ωραία θάλασσα..

Ωραία παραλία..! Περάσαμε όμορφα..ευτυχώς είχε ξαπλώστρες γιατί δεν κουβαλήσαμε τίποτα μαζί μας... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 6 ημέρες
mariasR4588GN
Αθήνα, Ελλάδα
Πανεμορφη!

Πανεμορφο τοποια,υπεροχη θαλασσα με καθαρα νερα.Αξιζει να αφιερωσετε χρονο να κανετο το μαπνιο σας... διαβάστε περισσότερα

christosorl
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια καθαρά νερά, ψιλό χαλικάκι, υπέροχο τοπίο! Για να κατέβεις στην παραλία έχει μερικά σκαλιά οπότε δυσκολευτήκαμε λίγο γτ είχαμε μαζί ένα μωρό 5 μηνών με το καρότσι του , δεν την προτείνω λοιπόν για μωρά αλλά για μεγαλύτερα παιδιά είναι ότι πρέπει. Έχει μια καντίνα με ομπρέλες, αν όμως θέλεις περισσότερη σκιά και είσαι τυχερός ίσως προλάβεις χώρο στο τέλος της παραλίας που εχει φυσική σκιά από δέντρα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, VPSi
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021

Υπέροχη παραλία με εξαιρετικό τοπίο τριγύρω. Επισκεφτήκαμε τον Ιούνιο του 2021 και ήμασταν κυριολεκτικά ολομόναχοι. Είναι μια από τις διασημότερες παραλίες του νησιού, όμως όλες οι ξαπλώστρες ήταν δυστυχώς άδειες λόγω της κατάστασης με τον κορονοιο. Είχαμε όλη αυτήν την πανέμορφη παραλία ολομόναχοι και την χαρήκαμε στο έπακρο. Θα επισκεφτούμε ξανά!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, margie_the_explorer
Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφη παραλία με πολύ ωραία θέα. Απλά όταν πήγα εγώ, το καφέ με τις ξαπλώστρες ήταν κλειστό (23/6) και δεν είχα πάρει μαζί μου ομπρέλα και τελικά δεν έκατσα για μπάνιο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, gougoulopoulosa
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Το μόνο που ήταν πολύ κουραστικό ήταν τα σκαλιά. Νομίζω 67; αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι το θυμάμαι καλά.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, N7655WR_
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφη παραλία με καταπληκτική θεα. Εύκολη πρόσβαση και υπάρχει Beach bar και ξαπλώστρες αλλά και χώρος για πετσέτες. Από τις πιο όμορφες παραλίες του νησιού.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, Γιώργος Λ