“Κορυφαίο!”
Κριτική για: Ελαιώνας

Ελαιώνας
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: εστιατόριο καφέ beach bar
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021

Μας μίλησαν αρκετοί στο νησί για το συγκεκριμένο εστιατόριο και το επισκεφτήκαμε. Όντως ήταν έτσι όπως μας τα είπαν! Εξαιρετικό το φαγητό, αλλά και η εξυπηρέτηση! Το ριζότο με απάκι κι αγγινάρες και τα ραβιολια με γαρίδες μας άφησαν άφωνους!

Ευχαριστούμε, annakits0u

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021

Πολύ ωραίο περιβάλλον και φανταστικό φαγητό. Το ωραιότερο κριθαροτο θαλασσινών που έχω φάει!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, MarinaS6351
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό φαγητό, σε υπέροχη παραλία με τις πιο αξιοπρεπείς ξαπλώστρες σε όλο το νησί! Γρήγορο service, ευγενικοί σερβιτόροι.
Αν φας εκεί, πολύ δύσκολα να βρεις κάτι καλύτερο σε φαγητό πάνω στο νησί..
Τιμες value for money..

Ευχαριστούμε, esalakouma
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2021

Ένα καλό εστιατόριο σε ένα πολύ ωραίο σημείο. Ιδιαίτερα ακριβές τιμές γι αυτό που προσφέρει. Σαλάτα ελληνική με χάλια ντομάτα ζαχαρωμενη δεν την σερβίρεις. Την πετάς σε τέτοιο εστιατόριο με αυτές τις τιμές. Τα σπαγγέτι με τόνο πολύ ωραία χρειάζεται να φέρνετε και κουτάλι..

Ευχαριστούμε, A5076PT_
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2021

Το καλύτερο beach bar της Αλοννήσου με μακράν το καλύτερο φαγητό (ομελέτες, μπέργκερ, κριθαρωτα θαλασσινών, τυρόπιτα, χειροποιητεσ ψαροκροκετες)! Στο τέλος εκτος από το κέρασμα , ήρθε ο ιδιος ο ιδιοκτήτητης να ρωτήσει αν μας άρεσαν όλα!
Ο χώρος κάτω από τις ελιές εκπληκτικός, οι ξαπλώστρες πολύ άνετες με 8€ το σετ, τιμές πολύ νορμαλ και σέρβις άψογο! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

2  Ευχαριστούμε, Lia V

Ελαιώνας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αλόννησος, Σποράδες

Πατητήρι, Αλόννησος
Αλόννησος, Σποράδες

Ελαιώνας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.