Agoda.com
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

Υπέροχα

Κριτική για: Victoria Studios
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 11 Ιουν 2016
Μου το συνέστισε μια φίλη, πολύ καλή επιλογή. Μάλιστα δεν γνώριζα ότι είχε πισίνα και μπορώ να πω ότι η κόρη μου ενθουσιάστικε μόλις την ανακαλύψαμε, πολύ καθαρή. Γενικότερα η διαμονή μας στο συγκεκριμένο κατάλυμα ήταν ευχάριστη. Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλόξενοι, μάλιστα επειδή αργήσαμε να φτάσουμε ( τους είχα ενημερώσει) μας περιμένανε και μάλιστα ήρθαν και μας πήραν. Ταξίδευα μόνη μαζί με την κόρη μου. Ευγενικοί και κατατοπιστικοί στις πληροφορίες που ζητήσαμε.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
4,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
4,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
    129 €

Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2015

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2018
Μετάφραση Google

Συμβουλή για το δωμάτιο: The top floor rooms that have a view of the pool are better
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
    • Ποιότητα