Hurb
StayForLong
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Περάσαμε υπέροχα. Πολύ κοντά σε όλα.Είχε πολύ ωραίο πρωινό. Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό.Το δωμάτιο ήταν καθαρό,και είχε απόλυτη ηρεμία. Σίγουρα όταν επισκεφτώ τις Σπέτσες ξανα ξέρω που θα μείνω!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, IliopoulosV
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο, σε εξαιρετική τοποθεσίας πολύ κοντά στο παλιό λιμάνι, το προσωπικό εξαιρετικό και πολύ φιλικό. Το δωμάτιο πολύ καθαρό και αυτό που λάτρεψα ήταν ότι δεν υπήρχε καθόλου φασαρία.Το πρωινό πολύ καλό, σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανα όταν βρεθώ στις Σπέτσες.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, george_tsitsos
Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2019

Περάσαμε υπέροχα, το προσωπικό ευγενικό, φιλόξενο και εξυπηρετικό, το πρωινό πολύ ωραίο με σπιτιάσιμες πίτες και μπισκοτάκια, τα δωμάτια καθαρά, αλλά λίγο μικρά. Η τοποθεσία βολική. θα ήθελα να ευχαριστήσω ιδιαίτερα την Μαριάννα

2  Ευχαριστούμε, m n
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα στο ξενοδοχείο το Μάιο για δεύτερη φορά και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη από την ευγένεια και την εξυπηρέτηση. Ένα μήνα μετά διαπίστωσα ότι είχα αφήσει στο ξενοδοχείο κάποια ρούχα μου τα οποία όχι μόνο κράτησαν αλλά είχαν και την καλοσύνη να μου τα στείλουν με κούριερ στο γραφείο μου. θα τους προτιμώ σε κάθε διαμονή μου στις Σπέτσες.

4  Ευχαριστούμε, christinak779
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιος χωρος και καθαρος!πολυ ωραιο πρωινο και ευγενικο προσωπικο..τα δωματια λιγο μικρα γι αυτην την τιμη,αυτο ειναι το μονο αρνητικο..κατα τα αλλα το συνιστω!παρειχε και μεταφορα απο και προς το λιμανι!!

Ευχαριστούμε, 642riat