Vio.com
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2022

Επισκεφθηκαμε τις Σπετσες και παλι φέτος και μείναμε και παλι βεβαια στο αγαπημενο μας Mare Monte !! Τι να πουμε για αυτο το ξενοδοχειο ? Δεν υπαρχει πουθενά αλλού που να ειμαστε μακρυά απο το σπίτι μας και να αισθανόμαστε σαν να ειμαστε εκει ! Δεν υπαρχει πουθενά η απαράμιλλη φιλοξενία και το οικείο χαμογελο της Μαρίας και του Σπύρου που διευθύνουν το ξενοδοχειο ! Σε κανουν και περνάς τοσο ομορφα που αντί να μένεις σε ενα ξενοδοχειο διακοπών αισθάνεσαι φιλοξενούμενος σπίτι τους ! Δεν φανταζόμαστε καλοκαίρι και διακοπές χωρις να περάσουμε μερικες μερες εκει μαζι τους ! Δοκιμάστε μια φορα να το ζήσετε ! Ειναι βέβαιο θα ενθουσιαστείτε και θα κολλήσετε !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, Inspire820782
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2021

Εξαιρετικό μέρος και εξαιρετικοί άνθρωποι! Μαγευτικό μέρος,υπέροχο συγκρότημα, εξειδικευμένο προσωπικό,πολυτελής διαμονή,καθαριότητα,vip υπηρεσίες.Για ρομαντικές αλλά και οικογενειακές διακοπές ή αποδράσεις πολύ κοντά στην Αθήνα.Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, LG_TOURS_TRANSFERS
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021

Μειναμε στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο απο τις 8 μεχρι τισ 14 Ιουλιου 2021 !! εχουμε γυρισει ολη σχεδον την ελλαδα αλλα την ομορφια την ατμοσφαιρα και την αισθηση φιλοξενιας απο τους απιθανους οικοδεσποτες του ξενοχειου την Μαρια και τον Σπυρο δεν την εχουμε ξαναζησει !! οποιος παει εκει να το θυμηθειτε ! Ειναι εμπειρια !

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ολα τα δωματια ειναι υπεροχα !! Αλλα οι σουιτα Νο 1 απλα ονειρικη !!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Inspire820782
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό design,θυμίζει κυκλαδίτικο νησί.Αψογη εξυπηρέτηση,πρωινό στο δωμάτιο πολύ καλό,εκπληκτικό στρώμα,θέα,φιλικό προσωπικό.Ολα υπεροχα,μόνο λίγο η πρόσβαση κουραστική αλλά άξιζε.Για ζευγάρια το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, _S5797CT
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2019

Διαλεξαμε μια απ τις σουιτες για τις μερες μετα το γαμο μας. Ολοκληρο το ξενοδοχειο και ακομα περισσοτερο το δωματιο μας ειναι φτιαγμενο με πολυ γουστο και προσοχη στη λεπτομερια. Περασαμε πραγματικα πανεμορφα! Ο πρωινος μπουφες εξαιρετικος και τα παιδια απιστευτα ευγενικοι και εξυπηρετικοι!
Ευχαριστουμε πολυ για ολα! Ελπιζουμε να ερθουμε παλι συντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 961sylviag