Priceline
Αθήνα, Ελλάδα

Ονειρεμενο !!

Κριτική για: Mare Monte Boutique Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 31 Αυγ 2021
Μειναμε στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο απο τις 8 μεχρι τισ 14 Ιουλιου 2021 !! εχουμε γυρισει ολη σχεδον την ελλαδα αλλα την ομορφια την ατμοσφαιρα και την αισθηση φιλοξενιας απο τους απιθανους οικοδεσποτες του ξενοχειου την Μαρια και τον Σπυρο δεν την εχουμε ξαναζησει !! οποιος παει εκει να το θυμηθειτε ! Ειναι εμπειρια !
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Συμβουλή: Ολα τα δωματια ειναι υπεροχα !! Αλλα οι σουιτα Νο 1 απλα ονειρικη !!
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
    222 €
0.2 χλμ. από Mare Monte Boutique Hotel
Εστιατόριο
Σπέτσες: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό design,θυμίζει κυκλαδίτικο νησί.Αψογη εξυπηρέτηση,πρωινό στο δωμάτιο πολύ καλό,εκπληκτικό στρώμα,θέα,φιλικό προσωπικό.Ολα υπεροχα,μόνο λίγο η πρόσβαση κουραστική αλλά άξιζε.Για ζευγάρια το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, _S5797CT
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2019

Διαλεξαμε μια απ τις σουιτες για τις μερες μετα το γαμο μας. Ολοκληρο το ξενοδοχειο και ακομα περισσοτερο το δωματιο μας ειναι φτιαγμενο με πολυ γουστο και προσοχη στη λεπτομερια. Περασαμε πραγματικα πανεμορφα! Ο πρωινος μπουφες εξαιρετικος και τα παιδια απιστευτα ευγενικοι και εξυπηρετικοι!
Ευχαριστουμε πολυ για ολα! Ελπιζουμε να ερθουμε παλι συντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 961sylviag
Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2018

Πανέμορφο ξενοδοχείο σε ιστορικό κτίριο με πολύ stylish διάκοσμο. Τα δωμάτια είναι άνετα και πεντακάθαρα, όπως προσεγμενοι είναι όλοι οι χώροι. Τα εύσημα μου για το εξαιρετικό πρωινό και το γλυκήτατο προσωπικο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Alexandros S
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2017

Εξαιρετικά φιλόξενο ξενοδοχείο, πολύ φιλικοί άνθρωποι πρόθυμοι να ικανοποιήσουν κάθε αίτημα, πλούσιο σπιτικό πρωινό και εξαιρετικό outdoor jacuzzi! Σε ήσυχο σημείο, και κοντά στην παραλία του Αγ. Μάμα

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, SDVoudouris
Ο/η maremontespetses, Ιδιοκτήτης του Mare Monte Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουνίου 2017

Αγαπητέ κύριε Βουδούρη ,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας να γράψετε για το Mare Mote και να μοιραστείτε την εμπειρία σας με το κοινό του TripAdvisor. Πράγματι όλο το προσωπικό μας καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια να εξυπηρετήσει στο μέγιστο βαθμό κάθε επισκέπτη ξεχωριστά. Δίνοντας σημασία και προσοχή σε κάθε λεπτομέρεια, φιλοξενούμε κάθε επισκέπτη μας έχοντας ως βάση μας την Ελληνική φιλοξενία.
Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας δούμε στο μέλλον

Με εκτίμηση
Μαρία Μάρκου
Διεύθυνση
Μare Monte Boutique Spetses

Η κριτική έγινε: 3 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η τριμελή οικογένεια μου φιλοξενήθηκε από τις 31/3 μέχρι και τις 02/04 . Περάσαμε αρκετά καλά . Το δωμάτιο ήταν πάρα πολύ καθαρό και με πολλές ανέσεις . Η εξυπηρέτηση ήταν κάτι παραπάνω από πολύ καλή , ευγενική και άμεση . Η τιμή είναι λιγάκι τσιμπημένη , αλλά απο την στιγμή που τα περάσαμε τόσο όμορφα , δεν μπορώ να παραπονεθώ . Μακάρι να μπορέσουμε να ξανά πάμε .

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνος Λ