eDreams
Vio.com
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας ήταν υπέροχη!
Το ξενοδοχείο είναι πολύ όμορφο και προσεγμένο. Το δωμάτιο, όπως και όλο το ξενοδοχείο ήταν πεντακάθαρο, πράγμα ιδιαίτερα σημαντικό στην COVID εποχή!
Η Τονια στην ρεσεψιόν ήταν πολύ πρόσχαρη, γλυκιά, βοηθητική και αναλυτική σχετικά με όποια απορία είχαμε για τη διαμονή μας και το νησί!
Αξίζει να το επισκεφτείτε!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Happiness50096591183
Ο/η Tonia VL, Sales του 7islands Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή Εύα,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την υψηλή βαθμολογία, τα θετικά σας σχόλια και που επιλέξατε το 7Islands για τη διαμονή σας!
Είναι πάντα χαρά μας να δίνουμε πληροφορίες, συμβουλές, προτάσεις για να ανακαλύψετε τις Σπέτσες.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ευχαριστηθήκατε τη διαμονή σας στο 7Islands κι ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο άμεσο μέλλον.
Τώνια & η οικογένεια του 7Islands,

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021

Εξυπηρέτηση και καθαριότητα !!! Επαγγελματισμός !!! Η Τονια είναι φοβερή επαγγέλματιας !! Πρόσχαρη και πάνω κατά πάνω στη δουλειά !!! Εύγε !!! Δεν έχω λόγια !!! Το ίδιο και η μαμα Τόνιας ! Σέβονται τον επισκέπτη πελατη ! Μπραβο τους ! Υπόδειγμα !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, MariaS22489
Ο/η Tonia VL, Πωλήσεις του 7islands Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2021

Αγαπητή μου Μαρία,

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα υπέροχα σχόλια και την υψηλή βαθμολογία.

Ήταν χαρά μας που επιλέξατε το 7Islands κι ευχαριστηθήκατε τη διαμονή σας. Είναι ευχαρίστησή μας να δίνουμε πληροφορίες, συμβουλές, προτάσεις για να ανακαλύψετε τις Σπέτσες.

Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι κάποια στιγμή στο μέλλον.

ΜΦΧ,
Τώνια & η οικογένεια του 7 Islands

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απο την πρωτη στιγμη οι ανθρωποι μας υποδεχτηκαν με χαμογελα.Μας παρελαβαν απο το λιμανι και μας φιλοξενησαν σαν δικους τους ανθρωπους.Οικογενιακη επιχειρηση παντα με ευγενεια και επαγγελματισμο.Αξιζε η επιλογη μας.Δωματια πεντακαθαρα,πρωινο απιστευτο και προθυμοι για εξυπηρετηση σε οτι και να τους ζητησαμε.

Ευχαριστούμε, rougatsi
Ο/η Tonia Vatikioti, Γενικός Διευθυντής του 7islands Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ rougatsi,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια καθώς και για την επιλογή της διαμονής σας στο 7Islands! Ήταν χαρά μας που σας γνωρίσαμε και σας είχαμε κοντά μας. Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα στο μέλλον!

Τώνια & η οικογένεια του 7Islands

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο μού προτάθηκε από ταξιδιωτικό γραφείο και αποδείχτηκε αληθινή και αξέχαστη εμπειρία. Οικογενειακή επιχείρηση αλλά κυρίως οικογενειακή ατμόσφαιρα. Εξαιρετική η Τώνια στις προτάσεις, συμβουλές. Εξυπηρέτηση πέρα από κάθε προσδοκία. Έπαθα ένα μικρό ατύχημα και η φροντίδα που εισέπραξα με σκλάβωσε, πραγματικά! Πρώτη επιλογή μου στο νησί!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, C4114IK_

Αγαπητέ Μιχαήλ Σ,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια καθώς και για το ότι τώρα είμαστε και δική σας επιλογή για τη διαμονή σας στο νησί των Σπετσών. Ήταν πραγματικά χαρά μας που σας γνωρίσαμε και σας είχαμε κοντά μας στο 7Islands! Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα στο μέλλον!

Τώνια & η οικογένεια του 7 Islands

Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020

Απίστευτα ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό της γνωριμίας μας, φιλόξενο περιβάλλον, πεντακάθαρα δωμάτια, προσεγμένα και περιποιημένα όλα τριγύρω μας, απολυμάνουν μετά από κάθε χρήση της ξαπλώστρας στους χώρους της πισίνας. Γενικά είναι μια εξαιρετική επιλογή και μπράβο στην κ. Ξανθούλα και τη γλυκύτατη κόρη της που σέβονται σε τέτοιο βαθμό τους πελάτες τους, σε κάθε τους επιθυμία και σε κάθε τους αναζήτησή. Πολλά πολλά μπράβο!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ήσυχο δωμάτιο, 10 λεπτά μακριά από το λιμάνι και την πλησιέστερη παραλία
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Roubini20
Ο/η Tonia Vatikioti, Γενικός Διευθυντής του 7islands Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουλίου 2020

Αγαπητή Roubini20,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα θετικά σχόλια σας! Ήταν πραγματική χαρά μας να σας καλωσορίσουμε στο 7Islands. Σας ευχαριστούμε πολύ για την επιλογή σας. Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα.

Τώνια & Ξανθούλα