Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2016

Εχω μεινει απειρες φορες και ειμαι κατενθουσιασμενη απο την καθαριοτητα εξυπηρετηση και απο την καθαρη μεγαλη πισινα.Νοιωθω οτι εχω δικους μου ανθρωπους εκει,κατι σαν οικογενεια που με περιμενει.Ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ειναι πολυ λιγο ..........Σας προτρεπω να πατε.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ολα τα δωματια εχουν θεα στην πισινα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, mpetumixalea
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2016

Το δωμάτιο μικρό,σκονισμένο & απαρχαιωμένο.Το μπάνιο μικρό & άβολο. Η βρύση έσταζε συνέχεια.Τα μαξιλάρια μύριζαν.Η πετσέτα του μπάνιου είχε μία τεράστια τρύπα!Το πρωινό για γέλια:ψωμί,βούτυρο,ληγμένη μαρμελάδα πορτοκάλι (μόνο),ζαμπόν-τυρί,καφές φίλτρου,πορτοκαλάδα και ξερό κέικ.Η πισίνα φαινόταν βρώμικη.Το wifi δε το πιάσαμε ποτέ.Το χειρότερο απ'ολα: 90€/το βράδυ!!!Δε τα δίνεις για κανένα λόγο για τέτοιο δωμάτιο!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Καλύτερα σε όροφο,μήπως σας ικανοποιήσει έστω η θέα.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, ionafr
Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εγω εχω παει 2 φορες.εψαξα σε ολεσ τισ σπετσες κ κατω απο 70 ευρω το δικλινο δε βρηκα.εδω εκλεισα με 60 ευρω με πισινα πρωινο κ καθαρα δωματια.το μονο αρνητικο η τοποθεσια.εχει πολυ περπατημα.αυτοι που κανουν παραπονα ασ δινανε 80 κ 90 τοδικλθνο να μην εχουνε παραπονα.ο,τι πληρωνεισ παιρνεισ

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, giannis_kalkanis
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2014

Δυστυχώς δεν μείνανε ευχαριστημένοι απο αυτο το ξενοδοχείο. Τα δωμάτια χρειάζονται οπωσδήποτε ανακαίνιση καθώς και τα σεντόνια και οι πετσέτες να ανανεωθούν. Το πρωινό ηταν πολύ φτωχό.Η τοποθεσία του είναι καλη,κοντά στο παλιό λιμανι.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2014
1  Ευχαριστούμε, niki85Athens