Priceline
Vio.com
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Στα θετικά αναφέρω τα εξής: 1. Ευγενική συμπεριφορά από τον ιδιοκτήτη .
2. Κοντά στο λιμάνι 1 λεπτό και γενικά κοντα σε όλα του κέντρου εάν δεν θέλεις να βγεις προς τα έξω.
3. Καθαρό δωμάτιο και σχετικά καλή ανακαίνιση.
Στα αρνητικά τα εξής: 1. Κλείσαμε δίκλινο με διπλό δωμάτιο αλλά το διπλό το είχε σε μονόκλινο και έτσι ειμασταν στριμοχτα, εάν θέλαμε το δίκλινο θα έπρεπε να μείνουμε σε δύο μόνα κρεβάτια
2. Το πρωινό απλώς για να μην πείνας.
3. Ηχομόνωση μέτρια
4. Από τον δρόμο έχει φασαρία εάν έχεις κλειστά τα παραθυρά.
5. Δεν έχει σίτες
6. Τα φίλτρα του κλιματιστικου ήταν ακαθάριστα.
Γενικά ακριβό νησί και στο ίδιο κλίμα κινούνται και τα ξενοδοχεία. Δεν είναι κακό για διήμερο.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, kimwnk2022
Ο/η Κλήμης Καλεβρόσογλου, General Manager του Klimis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουνίου 2022

Γεια σας αγαπητέ Kimwnk2022,

Ήταν χαρά να σας φιλοξενήσoυμε στο ταξίδι σας στις Σπέτσες.
Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε τα σχόλιά σας.

Αν και χαιρόμαστε που βρήκατε το δωμάτιο καθαρό και σας άρεσε η ανακαίνιση, θα θέλαμε να ζητήσουμε συγγνώμη που δεν μείναμε ικανοποιημένοι με το μέγεθος του δωματίου.

Το συγκεκριμένο δωμάτιο που μείνατε έχει τις ιδιαιτερότητές του. Είναι μικρότερο από τα υπόλοιπα δίκλινα δωμάτιά μας αλλά προσφέρει μπαλκόνι με μερική θέα στη θάλασσα σε τιμή δωματίου χωρίς θέα και γι' αυτό ενημερώνουμε τους επισκέπτες μας πριν γίνει η κράτηση.

Εκτιμούμε τα σχόλια των επισκεπτών μας και τα σχόλιά σας κοινοποιήθηκαν στην ομάδα μας, ώστε να μπορέσουμε να βελτιώσουμε την εμπειρία των επισκεπτών μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε μελλοντικά και να μπορέσουμε να ξεπεράσουμε τις προσδοκίες σας.

Κλήμης Καλεβρόσογλου

Η κριτική έγινε: 15 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, ακριβώς στο κέντρο του οικισμού πάνω στη θάλασσα. Πεντακάθαρα δωμάτια με καταπληκτική θέα! Το προσωπικό και οι ιδιοκτήτες εξυπηρετικότατοι και πρόθυμοι να μας βοηθήσουνε. Value for money ξενοδοχείο σε ένα νησί αρκετά ακριβό. Σίγουρα θα το προτιμήσουμε και στις επόμενες επισκέψεις μας!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, DimitrisP860
Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν μια πολύ ευχάριστη διαμονή, το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν πολύ ευχάριστο και πρόθυμο να μας βοηθήσει με όλες μας τις ερωτήσεις. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι ιδανική και μέσα στο κέντρο του νησιού!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, AnastasiaV524
Ο/η Κλήμης Καλεβρόσογλου, General Manager του Klimis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2022

Αγαπητή AnastasiaV524,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Klimis Hotel για την διαμονή σας στις Σπέτσες αλλά και για τον χρόνο που αφιερώσατε ώστε να μοιραστείτε τα σχόλιά σας με τους αναγνώστες του TripAdvisor.

Μας τιμά ιδιαίτερα που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένη από την φιλοξενία και τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε την επόμενη φορά που θα βρεθείτε στις Σπέτσες.

Κλήμης Καλεβρόσογλου

Η κριτική έγινε: 9 Απριλίου 2022

Η κριτική αφορά το cafe-ζαχαροπλαστείο μόνο. Τα καλύτερα αμυγδαλωτά -by far- του νησιού! Καμμία σχέση με τα "παραδοσιακά" αμυγδαλωτά που πωλούνται σε άλλα σημεία! Θα δοκιμάσουμε σίγουρα και άλλα προιόντα στο μέλλον.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, Gipseas
Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική φιλοξενία, πολύ όμορφα ανακαινισμένο δωμάτιο, πεντακάθαρο, λειτουργικό. Έμφαση στη λεπτομέρεια, με πολύ αναπαυτικά κρεβάτια. Ιδιαίτερα ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Σε άριστο σημείο με θέα. Πλούσιο πρωινό. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Alexia B