Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019

-Μικρο δωμάτιο παρ’ολα αυτά αρκετά βολικό.
-Ανετο κρεβατι.
-Πολυ καλή καθαριότητα.
-Ευγενεστατο προσωπικό.
-Το πρωινό χορταστικό
- Η τιμή θα μπορούσε να είναι πιο χαμηλή, ωστόσο για τα δεδομένα του νησιού που είναι ακριβό,ήταν μια χαρά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Alex P
Η κριτική έγινε: 18 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος του ξενοδοχείου είναι πολύ ωραίος και το προσωπικό πρόθυμο, αλλά στην μεταφορά από και προς το λιμάνι, δεν μας εξυπηρέτησαν. Τα δωμάτια ήταν μικρά, αλλά όμορφα! Εντυπωσιακό κρεβάτι, με επίστρωμα! Και φοβερός πρωινός μπουφές! Σε γενικές γραμμές έχω καλές εντυπώσεις, αλλά η τιμή ήταν πολύ ψηλή!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, HarisPol
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο. Κοντά σε παραλίες. Κοντά στο κέντρο. Κοντά στο παλιό λιμάνι. Πολύ καλή εξυπηρέτηση! Ευγενικό προσωπικο. Πλούσιο πρωινό με τεράστια ποικιλία!!!!Άνετα δωμάτια πλήρως εξοπλισμένα με τα απαραίτητα! Πολύ οικονομικό ξενοδοχείο. Πολύ χαμηλές τιμές διαμονής!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, nikos20172010
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2017

Γενικά μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από το συγκεκριμένο ξενοδοχείο! ήταν 5 λεπτά από την παραλία του Αγ.Μάμμα και κοντά στα ΚΤΕΛ κλπ ο ιδιοκτήτης αρκετά εξυπηρετικός μας πήρε και από το λιμάνι και επειδή κάναμε και κράτηση μέσω τηλεφώνου μας έκανε και καλύτερη τιμή! το ξενοδοχείο είναι πολύ ήσυχο και πάρα πολύ καθαρό, το πρωινό ήταν πάρα πολύ καλό ενώ το αφήνουν και μέχρι αργά!είχαμε πάρα πολύ όμορφο δωμάτιο με μπαλκονάκι και υπέροχη θέα!δεν ξέρω αν και τα άλλα δωμάτια είναι έτσι αλλά το δικό μας ήταν ό,τι έπρεπε! μόνο το μπάνιο είναι λίγο μικρό αλλά η ντουζιέρα αρκετά μεγάλη οπότε δε μου κακοφάνηκε!θα το ξαναπροτιμήσω σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Alkisti27
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2017

Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΣ ΚΑΙ καλός. Τα δωμάτια καθαρά και πλήρεις, το πρωινό απλό αλλά νόστιμο και φρέσκο, ήσυχος-φιλόξενος χώρος πολύ κοντά στο λιμάνι και προσβάσιμο σε οτιδήποτε κι αν χρειαστεί κανείς!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους