133 €
Επιβραβεύσεις με το One Key
Vio.com
106 €
Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε σε αυτό το υπέροχο ξενοδοχείο για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος, η τοποθεσία του είναι προνομιακή, καθώς βρίσκεται πάρα πολύ κοντά στο λιμάνι της Ντάπιας. Τα δωμάτια πάρα πολύ καθαρά, το ίδιο και η πισίνα μ’ ένα υπέροχο πρωινό. Το προσωπικό είναι όλο πάρα πολύ εξυπηρετικό και φρόντισαν η διαμονή μας να είναι η καλύτερη. Μάλιστα μας πρότειναν και τα καλύτερα εστιατόρια του νησιού. Ευχαριστούμε Στεφάνια, Γιώργο & Ελευθερία για την υπέροχη φιλοξενία και ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Ευχαριστούμε, Fearless11112420438
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρικό σημείο στην Νταπια. Τα δωμάτια είναι καθαρά και το προσωπικότητας ευγενικό και εξυπηρετικό. Το πρωινό πλούσιο. Ιδανικό για διακοπές με παιδιά. Συστήνεται ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, 463ioannisa
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική διαμονη στο κοχύλι. Οι παραλίες φοβερές, οργανωμένες προσφέρουν ότι ζητήσεις. Το φαγητό καταπληκτικό, η βραδινή διασκέδαση τέλεια. Δεν είναι η πρώτη φορά που πηγαίνω αλλά κάθε φορά τα βρίσκω όλα καλύτερα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, E1967UC_
Η κριτική έγινε: 3 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο απ ολες τις αποψεις.Πολυ κοντα στο λιμανι οποτε εχετε παντου προσβαση.Φιλικοτατο προσωπικο ετοιμο να σας βοηθησει στα παντα και να δωσει λυση στις αναγκες σας.Το δωματιο ανετο και πολυ καθαρο,φοβερο το τεραστιο κρεββατι.Μην παραλειψω το εξαιρετικα πλουσιο πρωινο,οπως και την πισινα.Ειναι ιδανικο για τις απολυτα χαλαρες και ξεκουραστες διακοπες.Αψογος ο Γιωργος(ιδιοκτητης).Θα το επισκεφθω οπωσδηποτε ξανα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, 942nickx
Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη φιλοξενια! Πολυ ευγενικο το προσωπικο του ξενοδοχειου! Ολα ηταν πεντακαθαρα και το πρωινο εξαιρετικο! Το προτεινω ανεπιφυλακτα για τις καλοκαιρινες σας διακοπες! Εαν ξαναεπισκεφθουμε τις Σπετσες σιγουρα το ξενοδοχειο θα ηταν απο τις πρωτες επιλογες μας!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
1  Ευχαριστούμε, Excursion56195844712