“Τίποτα το ιδιαιτερο”
Κριτική για: Pepper Moon

Pepper Moon
Περιγραφή: Η αυθεντική ιταλική pizza και όχι μόνο...
Περιγραφή: Η αυθεντική ιταλική pizza και όχι μόνο...
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο κατάστημα στις 10/3/18 από ότι κατάλαβα έχει αλλάξει η διεύθυνση εξού και το Peper moon la taverna που είναι το όνομα του πλέον σαν πρώτη εικόνα με προβλημάτισε ο κατάλογος ο οποίος ήταν μικρός μεν αλλά όχι ξεκάθαρος ως προς τα πιάτα του η τις τιμές με αποτέλεσμα να με αγχώσει περισσότερο με το τι θα παραγγείλουμε και ποσό θα πληρώσουμε παρά να βοηθήσει επιπρόσθετα το γεγονός ότι το πρώτο πράγμα που μας είπε η σερβιτόρα ήταν ότι το κατάστημα δεν διέθετε pos λόγω βλαβης δεν ήταν και ότι καλύτερο σαν πρώτη εικόνα εν κατακλείδι στα του φαγητού γιατί περί αυτού πρόκειται η πίτσα που δοκιμάσαμε δεν ηταν κάτι το ιδιαίτερο κοτομπουκιες έτοιμες του εμπορίου κοτοσαλατα έτσι και έτσι φλογερές ζαμπόν τυρί καλές μια μερίδα πανσέτα η οποία ήταν 3 πανσετες μέσα σε ένα άδειο πιάτο τραγικό πιστεύω μια μερίδα πατατες ένα τζατζίκι μπυρα και αναψυκτικό απλά σαν συμπέρασμα θα πρότεινα στους ιδιοκτήτες να βελτιώσουν την ποιότητα του φαγητού και την εικόνα από άποψη εξυπηρέτησης καλή προσπάθεια και σαν τιμές 30 ευρώ αν και μεταξύ μας αν ήταν παραπάνω θα ήταν σκάνδαλο ελπίζω να βοήθησα !!!

Ευχαριστούμε, Stavros M

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερή ποσότητα....σε όλα !!!
Δεν μπορείτε να το καταλάβετε αν δεν το δείτε!
Για εμένα δεν είναι αυτό που ζητάω από ένα μαγαζί αλλά είναι καθαρά δικιά μου άποψη..!

Ευχαριστούμε, Vaggelis P
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το μαγαζί τον Αύγουστο με το αγορι μου οταν βρεθηκαμε για σαβ/κο στη Σαλαμίνα. Πολυ καλες τιμες σε σχεση με την ποσοτητα κ ωραιο φαγητο. Ο λογος που δεν θα επισκεφθώ ξανα το συγκεκριμενο καταστημα ειναι το αγενεστατο προσωπικό, ενας "υπεύθυνος" για κλάματα,μια σερβιτόρα στον κοσμο της και με τη μουρη στο πατωμα . Οταν φτάνοντας μαζι με μια αλλη παρεα παραλληλα, αδειο το μαγαζι, μας υπέδειξε ο "υπεύθυνος " που θα κατσουμε, ωστε να βολεψει τη μεγαλη παρεα που θα ειχε περισσότερο κέρδος . Απο εκει κ περα σα να μην υπηρχαμε περιμεναμε ποοση ωρα για να παραγγειλουμε... αλλη τοση για να ερθει η σερβιτόρα απλα να αφησει το πιατο -χωρις να πει τιποτα- και μετα τους φωναζαμε και κανενα τεταρτο για να πληρωσουμε ωστε να βγει στο τελος ενας ψηστης λογικα- ο οποιος δεν μιλουσε Ελληνικα - για να μας φερει το λογαριασμό. Εντελως αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά!!

Ευχαριστούμε, MARIEFI_CHR
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τεράστιες πιτσες, πεινιρλι και μακαρονάδες, ολόφρεσκες νόστιμες και σε πολλή προσιτή τιμή, σε ξυλόφουρνο.Είμαστε πλέον τακτκοί πελάτες.

Ευχαριστούμε, Christos G
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2017

αν είστε άνθρωπος που γκρινιάζει ότι του σέρβιραν μικρές μερίδες και ότι πλήρωσε πολλά για ότι έφαγε, τότε επισκεπτείτε το πέπερ μουν και θα εκπλαγείτε ευχαριστα. Απλά προσοχή στην παραγγελία, μην υπερβάλετε, γιατί υπερβάλουν αυτοί. Δεν φανταζόμουν ότι μια μερίδα μακαρόνια μπορεί να αποτελείται από ένα σχεδόν πακέτο μακαρόνια και φουλ σάλτσα και υλικά. Οι σαλάτες επίσης τεράστιες.Τα τέσσερα αστέρια γιατί η γεύση είναι καλή απλά όχι εξαιρετική όπως οι ποσότητες.

1  Ευχαριστούμε, Papadopoulos I

Pepper Moon: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σαλαμίνα, Νησιά του Σαρωνικού

Pepper Moon: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!