“Denis moskva”
Κριτική για: Ouzeri o Kakias

Ouzeri o Kakias
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2020

Επισκέφθηκα με την οικογένειά μου το υπέροχο εστιατόριο που είναι μοναδικό στη Σαλαμίνα με υπέροχη θέα την θάλασσα και το λιμάνι της Σαλαμίνας. Αυτό που έχω να πω είναι όλα υπέροχα ακόμα και οι ιδιοκτήτες είναι με χαμόγελο και σε κάνουν να νιώθεις άνετα και να απολαμβάνεις το νοστιμότατο φαγητό από τα χέρια της καλύτερης κουζίνας. Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό και το φαγητό που φάγαμε ήταν πεντανόστιμο. Συγχαρητήρια σε όλο το μαγαζί που έχει ένα τέτοιο υψηλό επίπεδο με υπέροχες προσωπικότητες και από τα πιο απολαυστικά πιάτα που έχω φάει σε θαλασσινά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Denis_moskvaa

Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2020

Η καλύτερη γαριδομακαροναδα, φρέσκο καλαμάρι,μεγάλη ποικιλία σε ούζα, γρήγορη εξυπηρέτηση, το προσωπικό πολυ ευγενικό,

2  Ευχαριστούμε, eugens954
Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2020

Ήρθαμε στο νησί για βόλτα και βρεθήκαμε στον κακια σε ένα εξωτερικό μαγαζί με πλούσιους μεζέδες και υπέροχα πιάτα...αυτό που μας έκανε πιο πολύ εντύπωση εμένα και της παρεας μου είναι η ποικιλία από ούζα και τσίπουρα που διαθέτει το μαγαζί που δεν έχουμε βρει πουθενά αλλού...σας το προτιμούμε ανεπιφύλακτα!!!!

1  Ευχαριστούμε, 607danid
Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ νοστιμο κ ποιοτικο φαγητο.Φρεσκοτατο καλαμαρι κ ψαρια.Επισης δοκιμασαμε γαριδομακαρονα κ ρυζοτο γαριδας πολυ νοστιμα κ τα 2.Πολυ καλο κ ευγενικο σερβις.

1  Ευχαριστούμε, 0giannisv
Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2020

Εξαιρετικό ελληνικό ουζερί δίπλα στην θάλασσα με ντόπια και φρέσκα θαλασσινά που συνοδεύονται από μια μεγάλη ποικιλία σε ούζα και τσίπουρα και με ένα με ένα φιλικό και ευγενικό σέρβις!!!

1  Ευχαριστούμε, _Y8034TV

Ouzeri o Kakias: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

το Κερατσίνι, Περιοχή Πειραιά

Σαλαμίνα, Νησιά του Σαρωνικού

Ouzeri o Kakias: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα