Trip.com
eDreams
Hotels.com124 $
Agoda.com125 $
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε εξαιρετικό σημείο με θέα το λιμάνι του Πόρου. Η παραλία μικρή .Τα μισά δωμάτια είναι σε κακή κατάσταση.Καθαρά αλλά χρήζουν ανακαίνισης. Αρκετά μέτρα για τον κορωναιό . Δύσκολο πάρκινγκ καθώς το ξενοδοχείο διαθέτει ελάχιστες θέσεις στάθμευσης. Μία μέτρια επιλογή...

1  Ευχαριστούμε, 795konstantinosk
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020

Πολύ καθαρό ξενοδοχείο με ευγενέστατο προσωπικό. Το δωμάτιο ήταν ιδιαίτερα περιποιημένο με θέα το λιμάνι του Πόρου και τη θάλασσα. Το πρωινό προσφέρεται σε πλούσιο μπουφέ (έχει μέχρι και ΝΤΟΝΑΤΣ). Πολύ όμορφη και η ιδιωτική παραλία του ξενοδοχείου μέσα στα πεύκα! Φοβερά εξυπηρετική η Βασιλική από το μπαρ!

Συμβουλή για το δωμάτιο: καλύτερη θέα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, _K4802YG
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020

Ήρθαμε 2 φορές. Τη δεύτερη το δωμάτιο ήταν σαφέστατα μικρότερο με την ίδια τιμή. Την πρώτη πρακτικά δεν υπήρχε πρωινό (σου έφερναν έναν ελάχιστο δίσκο στο δωμάτιο), τη δεύτερη είχε μπουφέ, όπου περίμενες γύρω στη 1 ώρα για να φας και να πιεις νερό. Άλλη ουρά για το φαγητό,άλλη για να κάτσεις,τρίτη για το νερό!!! Εκνευριστικότατο.Ωραίοι χώροι όμως με ωραία παραλία από κάτω

Ευχαριστούμε, VilPap
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταρχάς, το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μια αρκετά προνομιακή τοποθεσία του Πόρου με πάρα πολύ ωραία θέα. Η παραλία του μέτρια, η πισίνα κακοσυντηρημένη, τα δωμάτια αρκετά παλιά. Το πάρκινγκ είχε απειροελαχιστες θέσεις, που σίγουρα δεν καλύπτουν τις ανάγκες των ενοίκων. Τη χειρότερη εντύπωση, ωστόσο, μας έκανε το πρωινό. Κατά την άφιξή μας, ενημερωθήκαμε ότι λόγω COVID, το πρωινό θα μας το φέρουν στο δωμάτιο την ώρα που θα επιλέξουμε. Πράγματι, μας το έφεραν, αλλά ήταν παντελώς απογοητευτικό. Δεν μας ρώτησαν τι καφέ θέλουμε, ούτε καν μας έφεραν το συνήθη γαλλικό που έχουν όλα τα ξενοδοχεία, αλλά μας έφεραν δύο φακελάκια nescafe με ζάχαρη. Το υπόλοιπο πρωινό αποτελούνταν από 2 νεκταρίνια και 2 γιαούρτια αγελάδος, φρυγανιές και μαρμελάδα (σαν αυτές που σερβίρουν στα νοσοκομεία) και δύο κομμάτια ψωμί του τοστ με τυρί και ζαμπόν. Θεωρώ ότι για το κόστος του δωματίου (πάνω από 100 ευρώ) και για τα 4 αστέρια που έχει, θα μπορούσε να έχει καλύτερες παροχές ή έστω χαμηλότερη τιμή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, anastasian5119
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2020

Ίσως η καλύτερη επιλογή στον Πόρο. Απίθανη θέα από τη βεράντα και παροχές υψηλών προδιαγραφών που
πολύ δύσκολα κάποιος θα μείνει δυσαρεστημένος. Στις παροχές συμπεριλαμβάνω service , καθαριότητα , ποιότητα φαγητού και ποτών κτλ. Είναι αρκετός λόγος για να επισκεφτώ ξανά το νησί!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, MouzakitisN