ΜΕΤΡΙΑ ΠΑΡΑΛΙα

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2021
Dimitris G
Αθήνα, Ελλάδα
γενικα ειναι μια απο τις καλυτερες θαλασσες τουνησιου.

ΑΝ και πηγαινω χρονια το μονο που μουαρεσει ειναι η ησυχια που εχει καθως και η καθαρη θαλασσα και... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
_Y2446UC

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Βλέποντας τις κριτικές πήγαμε λίγο μαγκωμενοι για το τί θα βρούμε.. πήγαμε 10/9, καθημερινή.. Είχε ότι έπρεπε.. Δηλαδή και οργανωμένη παραλία σε δύο σημεία, και στα βότσαλα και στην αμμουδιά, και ελεύθερη παραλία στην μέση για να απλώσεις την πετσέτα σου κ (στην οργανωμένη που πήγαμε εμείςNew Aegli) ντουζιέρα ωραιότατη και ευρύχωρη,κ παραβάν κ φθηνές ξαπλώστρες.. Δώσαμε 3 ευρώ το άτομο για ξαπλώστρες και καφέ..Η θάλασσα γυαλί, πεντακάθαρη. Ψαράκια υπήρχαν μέχρι έξω.. Η εξυπηρέτηση άψογη και ιδιαίτερα θετική εντύπωση μας έκανε το γεγονός ότι αφού φύγαμε, αμέσως καθάρισαν τις ξαπλώστρες και άλλαξαν το νάυλον που είχε τοποθετηθεί πάνω στο κουδούνι της ομπρέλας,( το οποίο ειδοποιεί το beach bar) Για μένα ιδανική λύση κ για οικογένειες και παρέες και για ζευγάρια..

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Panagiota K
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2021

Η παραλία είναι γεμάτη πέτρες και απορώ με τις φωτογραφίες, διότι και εγώ αυτές είδα πριν πάω. Οι δε καρέκλες η μια πάνω στην άλλη. Εχει μαγαζάκια κοντά , αλλά γενικά δεν πιστεύω πως είναι κάτι ιδιαίτερο , ούτε αξίζει το κόστος των 10 ευρώ το σετ-extra ό,τι άλλο πάρεις.Γενικά όμως στον Πόρο ειδα πως υπάρχει μια εκμετάλλευση. Στην Αίγινα αντίστοιχα περσι τέτοια εποχή, απλά έπαιρνες κάτι στην αν καθόσουν στις καράκλες, το ίδιο και στη Ζαχάρω.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, KALLIOPEIA K
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απορώ πως αυτή η παραλία είναι και καλά από τις καλύτερες του νησιού.Λογικα μέσα σε όλα τα άσχημα το μέτριο ξεχωρίζει.Πολυ μικρή ακρογιαλιά μια ανάσα από το δρόμο και αν δεν πας από τις 9 ώρα δεν παίζει να βρεις ξαπλώστρα(5-8 ευρώ το σετ η δωρεάν με ελάχιστη κατανάλωση 10 ευρώ το άτομο!)Γελοία παραλία

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, John K
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2021

Μετρια παραλια θα ελεγα αλλα η πιο κοντινη παραλια απο το λιμανι του Πορου! Χρεωση ξαπλωστρας οχι υψηλη τιμη στα beach bar νορμαλ τιμες στους καφεδες η φαγητα. Για λιγες ωρες καλη εινβαι η παραλια οχι κατι το ιδιαιτερο!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Dimitris G
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η θαλασσα δεν ειναι καλη, αν και κανει ο κοσμος μπανιο. Σε σχεση με το Λιμανακι της αγαπης κ το Russian bay , ειναι η καλυτερη, ομως ειναι θολη κ ο βυθος ανακατευετσι σε καθε βημα. Μπηκα με παπουτσακια θαλασσης επειδη εχει μικρες πετρες. Δεν ειναι απαραιτητα για καποιον εξοικειωμενο σε τετοιες θαλασσες. Ειναι ζεστη κ οι ξαπλωστρες του ξενοδοχειου απολυμαινοντσι κ καθαριζονται μετα απο καθε πελατη που φευγει. Δυστυχως ο Πορος, οσο ομορφος ειναι, τοσο κακης ποιοτητας θαλασσες εχει!. Δυστυχως δεν εποσκεφτηκαμε την παραλια Μοναστηρι που μαθαμε την τελευταια μερα της διαμονης μας οτι ειναι η καλυτερη. Δεν εχω ομως ιδία αποψη

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Excursion10150262406