“Υπεροχο”

Ταβέρνα Γεια Μας
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικό σέρβις,φιλόξενο μέρος, πολύ καλές τιμές ,φρέσκο ψάρι από τον ιδιοκτήτη, καλομαγειρεμενο φαγητό ,πιάτα και για vigan, η καλύτερη επιλογή για κάθε επισκέπτη !!!

Ευχαριστούμε, FarAway21731292580

Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020

Με διαφορά το καλύτερο εστιατόριο στον Πορο!!! Να το επισκεφτείτε αν βρεθείτε στον Πόρο , αξίζει κάθε ευρώ!!!

Ευχαριστούμε, Dar_1998
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2020

Τα λογια είναι περιττά μπροστά στην πιο γευστική και ευχάριστη εμπειρία. Το φαγητό ήταν καλομαγειρεμένο και πεντανόστιμο,το σέρβις πολύ εξυπηρετικό και ευδιάθετο. Το χαμόγελο και το όμορφο κλίμα θα μείνουν αξέχαστα όπως και τα φαγητά που γευτήκαμε...

Ευχαριστούμε, Sotiriapapa02
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020

Μ αρέσει να τρώω σ αυτό το ρεστοράν, γιατί το απλό φαγητό γίνεται .. απόλαυση!
Γιατί;
Πλούσια τα πιάτα, εξαιρετική η ποιότητα των υλικών, το μαγείρεμα, το ψησιμο (όπως ακριβώς το ζητήσω!!!), ο τρόπος σερβίρισματος, το φιλικό περιβάλλον, η γρήγορη επυπηρετηση , το χαμόγελο της Ντίνας και του Δημήτρη και οι λογικές τιμές για την ποσότητα και ποιότητα που προσφέρεται είναι το ερέθισμα να θέλω να τρώω με ευχάριστηση είτε μεσημέρι είτε βράδυ.
Περνάω καλά!
Ευχαριστώ παιδιά
Μάγδα Παπούλια

Ευχαριστούμε, mpsanto
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ξέρω αν με ενοχλούσε περισσότερο η μυρωδιά απο τα λάδια της κουζίνας, η μυρωδιά απ το φρεατιο διπλα η το καυσαεριο απο το δελφίνι.. Φαγητο εντελως αδιάφορο, κρίμα τα λεφτα που δωσαμε

Ευχαριστούμε, 88sofiakal

Ταβέρνα Γεια Μας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρος, Νησιά του Σαρωνικού

Ταβέρνα Γεια Μας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.