Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 02/06/22
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 01/06/22
FindHotel
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 05/06/22
Priceline44 $
Hotels.com52 $
Hurb54 $
Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2018

Σε πολύ κεντρικό σημείο του Πόρου, ακριβώς στα μικτά φέρρυ.
Καθαρό και περιποιημένο, ανακαινισμένο πλήρως κτήριο του προπερασμένου αιώνα, στο οποίο έχουν κρατηθεί και αναδειχθεί αρκετά στοιχεία του αρχικού κτηρίου.

Το μόνο που κάπως με δυσαρέστησε, επειδή έχω και θέμα, ήταν το σκληρό στρώμα.
Πάντως το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, NANCY G
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε τέλος Αύγουστου για 3 βραδια στο ξενοδοχειο και μείναμε ευχαριστημένοι. Το κυρίως δωμάτιο προσεγμένο με άνετα κρεβάτια/στρώμα, a/c που δουλεύει ανεξάρτητα με τις μπαλκονόπορτες, tv, ψυγειακι, Wi-Fi κλπ. Δεν υπάρχει πρόβλημα στο παρκάρισμα μιας και βρίσκεται μπροστά στο λιμάνι. Εξυπηρέτηση πολύ καλή από τα κορίτσια, και κάτω στο καφέ, με καθημερινή καθαριότητα. Στα μόνα αρνητικα το μπάνιο που θελει ανακαίνιση και δε συνάδει με το όλο δωμάτιο και ότι είναι λίγο θορυβώδες τα μπροστά δωμάτια. Προτείνεται !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Ioannis_Koutsis
Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2017

Το ξενοδοχείο "Διόνυσος" είναι πολύ περιποιημένο, με ωραία, μεγάλα, καθαρά δωμάτια όμορφα διακοσμημένα. Η θέση του είναι πολύ καλή καθώς βρίσκεται πάνω στην παραλία του Πόρου, κοντά σε ακτή για κολύμπι, ωστόσο τα δωμάτια δε βλέπουν στο δρόμο με αποτέλεσμα να είναι ήσυχα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, 197rk
Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2017

...το να επικαλεσθω εγω τις προηγουμενες κριτικες ή να αναφερθω σε προηγουμενα θετικα σχολεια...νομιζω οτι ειναι πολυ λιγο γι αυτο το ξενοδοχειο! Απο που να ξεκινησει κανεις και που να καταληξει κανοντας κριτικη γι αυτο το καταλυμα.Φοβερη τοποθεσια (απεναντι απο τα μικρα ferries), κεντρικοτατο ,πλουσια δωματια με φοβερη διακοσμηση (ανακαινισμενο),ωραια δομικα υλικα και επιπλα ,φουλ services δωματιου,πρωινο normal χωρις υπερβολες , αλλα και χωρις στερησεις( κατα παραγγελια).Η καθαριότητά του απο τα πολλα (+) αυτου του ξενοδοχειου σε συνδιασμο με την τιμη του , το κανει ανταγωνιστικο με τασεις πρωτιας για το συνολο των καταλυματων του ειδους του!Ο ιδιοκτητης και το προσωπικου του ξενοδοχειου...ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ & ΕΞΑΙΡΕΤΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ !!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Με την καλυτερη δυνατη θεα...μπροστινα δωματια φυσικα και οχι μονο!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, xarry
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2016

Άριστο σε όλα ...πολύ καθαρό πολύ καλή τοποθεσία
Μας έδωσαν το καλύτερο δωμάτιο τους (αν και νομίζω σχεδόν όλα ήταν πολύ καλά )
Ευγενικό προσωπικό ,λογική τιμή..
Το ξενοδοχείο είναι ανακαινισμένο ,κρεβάτια με ουρανό πολύ καλή ποιότητα ύπνου πολύ ωραία διακόσμηση και πολύ καλή ηχομόνωση
Είχαμε και ένα μικρό μπαλκονάκι με πολύ ωραία Θέα …
Σίγουρα όταν ξανά πάμε στον Πόρο πάλι εκεί θα μείνουμε

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο 9 είναι γωνιακό με θέα σχεδόν όλο το νησί !!!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, magdalini2010