“Εξαιρετικό!!”
Κριτική για: Oasis Tavern

Oasis Tavern
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις

Άψογη ποιότητα σε απίστευτες τιμές!! Η εξυπηρέτηση είναι πάντα τόσο άμεση και το προσωπικό με την καλύτερη διάθεση!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα τόσο για κρεατικά όσο και για θαλασσινά!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, _G2517SL
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας! Πρωταρχικός μας στόχος είναι η άριστη εξυπηρέτηση των πελατών μας και χαιρόμαστε ιδιαίτερα να διαβάζουμε ότι το επιτυγχάνουμε. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο φαγητο, ευγενική εξυπηρέτηση, καθαρό περιβάλλον, μεγαλη ποικιλια, νόστιμα φαγητα, καθαρές τουαλέτες, χαμηλές τιμες

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, TzortzinaS1
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας! Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε όλες τις υπηρεσίες του εστιατορίου μας. Θα χαρούμε να μας επισκεφτείτε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικοί μαγαζί με προσεγμένο φαγητό και ευγενικό προσωπικό. Η εξυπηρέτηση ήταν άριστη και γρήγορη. Ένα από τα καλύτερα μαγαζιά στον Πόρο με υπέροχα ελληνικά παραδοσιακά πιάτα και φρέσκα ψάρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, isidoraPini

Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη κριτική σας! Είναι πολύ ευχάριστο να διαβάζουμε ότι οι θαμώνες του εστιατορίου μας μένουν ευχαριστημένοι. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στην επόμενη επίσκεψή σας στο νησί του Πόρου!

Νοστιμο καλομαγειρεμενο φαγητο και αμεση εξυπηρετηση!Πολυ ομορφο κλιμα και τηρουνταν ολα τα μετρα ασφαλειας!Το συστηνω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, mairhs2021

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε το γεύμα σας και τις υπηρεσίες μας! Τηρούμε πιστά όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας σε σχέση με τον Covid 19 και να αναφέρουμε επίσης πως και όλο μας το προσωπικό είναι πλήρες εμβολιασμένο. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας!

Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο μαγαζί τέλεια εξυπηρέτηση.εξυπηρετικο προσωπικό.. συνδυασμός γεύσεων.θα ξαναπάω συντομαπολυ ωραίο μαγαζί.. όαση πραγματικα

1  Ευχαριστούμε, B308SJa_
Ο/η Sakis_Mit, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας! Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που πραγματικά απολαύσατε το φαγητό σας και τις υπηρεσίες μας στο εστιατόριό μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Oasis Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρος, Νησιά του Σαρωνικού

Oasis Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!