“Τέλεια ολα”

Oasis Tavern
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο μαγαζί τέλεια εξυπηρέτηση.εξυπηρετικο προσωπικό.. συνδυασμός γεύσεων.θα ξαναπάω συντομαπολυ ωραίο μαγαζί.. όαση πραγματικα

1  Ευχαριστούμε, B308SJa_
Ο/η Sakis_Mit, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας! Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που πραγματικά απολαύσατε το φαγητό σας και τις υπηρεσίες μας στο εστιατόριό μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευγένεια, άμεση εξυπηρέτηση,σε προνομιακή θέση με υπέροχη θέα , νόστιμο φαγητό , μερίδες ποιοτικές και με ικανοποιητική ποσότητα και τιμές κανονικές ούτε ακριβές ούτε φθηνές ,στο Τέλος του γεύματος κέρασμα παγωτάκι ,θα ξαναπάμε, ευχαριστούμε θερμά!!!

Ευχαριστούμε, BillRoussos
Ο/η Sakis_Mit, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας! Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός πως μείνατε ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες και το φαγητό μας. Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας!

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Φάγαμε σε αυτό το μαγαζί 2 φορές και ήταν και οι δύο φοβερές. Νόστιμο, προσεγμένο και καθαρό φαγητό. Γεύσεις αυθεντικές. Το σέρβις φοβερό. Πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, 137gwgwt
Ο/η Sakis_Mit, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας! Μας τιμάει ιδιαίτερα το γεγονός πως απολαύσατε το γεύμα σας και στις 2 επισκέψεις σας στο εστιατόριό μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και να μείνετε ευχαριστημένη όπως και τις προηγούμενες φορές.

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικο μαγαζί,πολυ καλη κουζίνα,καθαρό και τηρεί όλους τους κανόνες υγιεινής,πολύ καλές τιμές, ο κόσμος από το group έμεινε ευχαριστημένος, το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, DamEleni
Ο/η Sakis_Mit, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας! Είναι πολύ ευχάριστο όταν διαβάζουμε πως πραγματικά απολαύσατε το γεύμα σας και τις υπηρεσίες μας. Ο κύριος στόχος μας είναι το ποιοτικό φαγητό και η σωστή εξυπηρέτηση και φαίνεται ότι με εσάς το πετύχαμε. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας στην επόμενη επίσκεψή σας στο νησί του Πόρου.

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ταβέρνα!!!!οπωσδηποτε να την Επισκεφθείτε!!!Ευγενικό προσωπικό, εξαιρετικό φαγητό!!στο κέντρο του πόρου!!

1  Ευχαριστούμε, Christin_poros
Ο/η Sakis_Mit, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Πρωταρχικός μας στόχος είναι η σωστή εξυπηρέτηση και το ποιοτικό φαγητό και χαιρόμαστε ιδιαίτερα όταν διαβάζουμε πως το πετυχαίνουμε. Θα χαρούμε να μας επισκεφτείτε ξανά στην επόμενη επίσκεψή σας στο νησί του Πόρου!

Oasis Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρος, Νησιά του Σαρωνικού

Oasis Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.