“Φαγητό”

Oasis Tavern
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικό φαγητό και service! Σε κεντρικό σημείο, δίπλα στη θάλασσα!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για όποιον θέλει να γευτεί ελληνικές γεύσεις!!!

1  Ευχαριστούμε, _V3815SR
Ο/η Sakis_Mit, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τα θετικά σας σχόλια! Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και να είναι η εμπειρία σας το ίδιο θετική όπως και αυτή τη φορά!

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική εξυπηρέτηση και σέρβις. Πολύ καλό φαγητό και φιλικό περιβάλλον!!
Θα το ξαναπροτιμησουμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, _L9073SO

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας! Είναι ευχάριστο να διαβάζουμε πως μείνατε ευχαριστημένοι από το φαγητό και από τις υπηρεσίες μας! Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στην επόμενη επίσκεψή σας στο νησί του Πόρου!

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Πολύ καλό φαγητό. Εμείς πήραμε θαλασσινά και ήταν όλα εξαιρετικά και φρέσκα. Η εξυπηρέτηση ήταν επίσης άψογη. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, _H4996AK

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τα θετικά σας σχόλια! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τις υπηρεσίες μας στο εστιατόριό μας! Θα χαρούμε να μας επισκεφτείτε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη ταβέρνα του νησιού!
Η ατμόσφαιρα ειναι πολυ ωραια, μπροστα στο λιμάνι! Το προσωπικό ειναι πολυ ευγενικό.
Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, elizabethkourtesi

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας! Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για διακοπές με την γυναίκα μου κι ήταν μακράν το καλύτερο εστιατόριο στον Πόρο! Φοβερή, γρήγορη εξυπηρέτηση, άψογο προσωπικό και απιθανες γεύσεις με χαμηλές τιμές! Ειδικά στα θαλασσινά, τα οποία ήταν πεντανοστιμα! Το συνιστώ απεριόριστα!

Ευχαριστούμε, airbleed

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας και για την προτίμησή σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα όταν διαβάζουμε τόσο θετικά σχόλια! Βασικός μας στόχος είναι το ποιοτικό φαγητό αλλά και η δική σας εξυπηρέτηση και φαίνεται πως στην δική σας περίπτωση το πετύχαμε. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας όταν επισκεφτείτε ξανά τον Πόρο.

Oasis Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρος, Νησιά του Σαρωνικού

Oasis Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!