“Απίστευτο!!!”

Oasis Tavern
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Αν και με τόση δουλειά που είχε η εξυπηρέτηση ήταν άριστη! Η ποιότητα το ίδιο και συν τοις άλλοις εξαιρετικό και άμεσο σέρβις. Ένα μαγαζί που σέβεται στο 100% τον πελάτη του!

Ευχαριστούμε, sofia k
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Προσπαθούμε καθημερινά να εξυπηρετούμε τους πελάτες μας με τον καλύτερο δυνατό τρόπο όπως επίσης να είναι εξίσου εύγευστα και ποιοτικά τα πιάτα μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας στην επόμενη επίσκεψή σας στο νησί μας.

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ποιότητα
Καλές τιμές
Γρήγορο σέρβις
Στην παραλία του Πόρου
Απευθύνεται σε όλα τα γούστα Πελατών
Καθώς έχει τα πάντα από
κρεατικά
Θαλασσινά
Πίτσες
Μακαρονάδες

Ευχαριστούμε, Dimitris S
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Οκτωβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και είμαστε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι που μείνατε ικανοποιημένοι από το εστιατόριό μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στην επόμενη επίσκεψή σας στο νησί μας.

Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από αυτά που είχαμε ακούσει περιμέναμε κάτι καλύτερο ! Φάγαμε μια ωραία σαλάτα και η φέτα με μέλι ήταν πολύ καλή ! Αλλά τα τυροπιτάκια που φάγαμε , είχαν πολύ καλό φύλλο , η γέμιση δεν ήταν καθόλου γευστική ! Η μακαρονάδα ήταν πολύ ακριβή γιαυτο που ήταν, τίποτα το ιδιαίτερο και τα μύδια δεν πρέπει να ήταν φρέσκα ! Το σέρβις ήταν γρήγορο κι η θέση πολύ καλή !

Ευχαριστούμε, Troulakis_Owner
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας. Σίγουρα αντιλαμβανόμαστε ότι δεν είναι όλες οι γεύσεις αρεστές στους πελάτες μας αν και οι συνταγές μας είναι παραδοσιακές και με τα πιο φρέσκα υλικά. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας και να δοκιμάσετε και τα υπόλοιπα πιάτα μας.

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2018

Υπεροχο φαγητο, γρηγορη εξυπηρετηση, ακομα και σε περιοδους αιχμης. Δικαιολογημενη η πολυ καλη φημη του! Στο Οαση πηγαινουμε φιλους και συγγενεις για να τους κανουμε το τραπεζι! Μενουν ολοι ευχαριστημενοι και δεν ειναι καθολου τυχαιο!

Ευχαριστούμε, Groumouti Z
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και αισθανόμαστε ιδιαίτερη τιμή για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε να ακούμε ότι οι πελάτες μένουν ευχαριστημένοι. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας.

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απλες καθαρες γευσεις. Γρηγορο σερβις σε πολυ ομορφο σημειο με θεα τον Γαλατα.
Μεγαλη ποικιλια κ ποιοτητα ανταξια των τιμων του.
Αν πατε σε high season μια κρατηση απο το πρωι για το βραδυ θα σας γλιτωσει απο τυχον αναμονη.
Το συνιστω για τουλαχιστον μια επισκεψη σε παραμονη με διανυκτερευση.

1  Ευχαριστούμε, Kwnstantina N
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Είναι μεγάλη ικανοποίηση για εμάς να ακούμε πως είστε ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες και από το φαγητό μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας και να σας εξυπηρετήσουμε.

Oasis Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρος, Νησιά του Σαρωνικού

Oasis Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!