“Μέτριο ”

Oasis Tavern
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από αυτά που είχαμε ακούσει περιμέναμε κάτι καλύτερο ! Φάγαμε μια ωραία σαλάτα και η φέτα με μέλι ήταν πολύ καλή ! Αλλά τα τυροπιτάκια που φάγαμε , είχαν πολύ καλό φύλλο , η γέμιση δεν ήταν καθόλου γευστική ! Η μακαρονάδα ήταν πολύ ακριβή γιαυτο που ήταν, τίποτα το ιδιαίτερο και τα μύδια δεν πρέπει να ήταν φρέσκα ! Το σέρβις ήταν γρήγορο κι η θέση πολύ καλή !

Ευχαριστούμε, Troulakis_Owner
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας. Σίγουρα αντιλαμβανόμαστε ότι δεν είναι όλες οι γεύσεις αρεστές στους πελάτες μας αν και οι συνταγές μας είναι παραδοσιακές και με τα πιο φρέσκα υλικά. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας και να δοκιμάσετε και τα υπόλοιπα πιάτα μας.

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2018

Υπεροχο φαγητο, γρηγορη εξυπηρετηση, ακομα και σε περιοδους αιχμης. Δικαιολογημενη η πολυ καλη φημη του! Στο Οαση πηγαινουμε φιλους και συγγενεις για να τους κανουμε το τραπεζι! Μενουν ολοι ευχαριστημενοι και δεν ειναι καθολου τυχαιο!

Ευχαριστούμε, Groumouti Z
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και αισθανόμαστε ιδιαίτερη τιμή για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε να ακούμε ότι οι πελάτες μένουν ευχαριστημένοι. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας.

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απλες καθαρες γευσεις. Γρηγορο σερβις σε πολυ ομορφο σημειο με θεα τον Γαλατα.
Μεγαλη ποικιλια κ ποιοτητα ανταξια των τιμων του.
Αν πατε σε high season μια κρατηση απο το πρωι για το βραδυ θα σας γλιτωσει απο τυχον αναμονη.
Το συνιστω για τουλαχιστον μια επισκεψη σε παραμονη με διανυκτερευση.

1  Ευχαριστούμε, Kwnstantina N
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Είναι μεγάλη ικανοποίηση για εμάς να ακούμε πως είστε ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες και από το φαγητό μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας και να σας εξυπηρετήσουμε.

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν το προτείνω . Ακόμα και τα τυροπιτάκια που ήταν διαχρονική αξία στο μαγαζί φέτος δεν είχαν καμία γεύση . Το σέρβις τραγικό το φαγητό ψιλοχαλια αφού χθες πήγαμε και σήμερα δεν θυμαμαι τι φάγαμε.... κρίμα και είναι στο καλύτερο πόστο . Απογοήτευση

1  Ευχαριστούμε, antasimi
Ο/η Sakis M, Owner του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας. Παρατηρήσαμε πως πριν έναν χρόνο ξανακάνατε κριτική για το εστιατόριό μας και δεν είχατε μείνει ευχαριστημένος όπως επίσης είναι άξιο απορίας το γεγονός ότι δε θυμάστε τι φάγατε..
Να προσθέσουμε επίσης ότι η συνταγή από τα τυροπιτάκια μας καθώς και τα υλικά που χρησιμοποιούμε είναι ακριβώς τα ίδια εδώ και αρκετά χρόνια.
Θα θέλαμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας και να σας αλλάξουμε γνώμη με μια ακόμα δοκιμή.

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό με προσιτές τιμές.
Γρήγορο service. Σε καλό σημείο του λιμανιού με θέα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, operater24

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο εστιατόριό μας.

Oasis Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρος, Νησιά του Σαρωνικού

Oasis Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!