“Κάτω του μετρίου ”

Oasis Tavern
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν το προτείνω . Ακόμα και τα τυροπιτάκια που ήταν διαχρονική αξία στο μαγαζί φέτος δεν είχαν καμία γεύση . Το σέρβις τραγικό το φαγητό ψιλοχαλια αφού χθες πήγαμε και σήμερα δεν θυμαμαι τι φάγαμε.... κρίμα και είναι στο καλύτερο πόστο . Απογοήτευση

1  Ευχαριστούμε, antasimi
Ο/η Sakis M, Owner του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε για την κριτική σας. Παρατηρήσαμε πως πριν έναν χρόνο ξανακάνατε κριτική για το εστιατόριό μας και δεν είχατε μείνει ευχαριστημένος όπως επίσης είναι άξιο απορίας το γεγονός ότι δε θυμάστε τι φάγατε..
Να προσθέσουμε επίσης ότι η συνταγή από τα τυροπιτάκια μας καθώς και τα υλικά που χρησιμοποιούμε είναι ακριβώς τα ίδια εδώ και αρκετά χρόνια.
Θα θέλαμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας και να σας αλλάξουμε γνώμη με μια ακόμα δοκιμή.

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό με προσιτές τιμές.
Γρήγορο service. Σε καλό σημείο του λιμανιού με θέα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, operater24
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο εστιατόριό μας.

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλες τιμες, καλη εξυπηρετηση, πολυ ωραιο το ψητο καλαμαρι. Αρκετο κοσμο γι αυτο ισως αργουν να φερουν λογαριασμο.....
Α στα πλην σου φερνουν νερο εμφιαλωμενο χωρις να το ζητησεις. Απλο νερο , βρυσης, δεν γινεται να πινουμε;

Ευχαριστούμε, GIANNISRENIER
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Η τακτική του καταστήματός μας, για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας, είναι να σερβίρουμε παγωμένο εμφιαλωμένο νερό. Εννοείται πως αν κάποιος έχει αντιρρήσεις και θέλει νερό της βρύσης μπορεί να μας το επιστρέψει χωρίς να το χρεωθεί. Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας.

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έπιτελους, ως βίγκαν βρήκα ποικιλία κ εξαιρετικα πιατα να φαω ως .. πριγκηπισσα (!)..κ οχι βς αξιοπερίεργο φαινομενο..
Τα παιδιά του προσωπικού με το χαμογελο και την καλή διαθεση , σε κανουν να νιωθεις οτι εισαι καλεσμένος σε καποιο φιλικο σπιτι στις διακοπές σου!

Ευχαριστούμε, MYRSINI_12

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Προσπαθούμε το μενού μας να καλύπτει όλα τα γούστα και τις προτιμήσεις των πελατών μας. Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας.

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2018

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο Σάββατο βράδυ με φιλική παρέα. Πολύ ωραίος χώρος. Παρότι το μαγαζί ήταν γεμάτο, το προσωπικό ήταν ταχύτατο και πολύ εξυπηρετικό.Οτι φάγαμε ήταν εξαιρετικό και το ψάρι φρέσκο και καλοψημένο. Οι τιμές λογικές, εξαιρετική σχέση ποιότητας - τιμής. Πολύ καλή επιλογή, θα το επισκέφτουμε σίγουρα πάλι.

Ευχαριστούμε, ΠΑΝΤΕΛΗΣ Κ
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Προσπαθούμε συνεχώς να είναι όλοι μας οι πελάτες ευχαριστημένοι τόσο από το service αλλά και από τα πιάτα και τις τιμές μας. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο εστιατόριό μας.

Oasis Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρος, Νησιά του Σαρωνικού

Oasis Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!