“"ΤΕΛΕΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ"”

Oasis Tavern
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2018

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο Σάββατο βράδυ με φιλική παρέα. Πολύ ωραίος χώρος. Παρότι το μαγαζί ήταν γεμάτο, το προσωπικό ήταν ταχύτατο και πολύ εξυπηρετικό.Οτι φάγαμε ήταν εξαιρετικό και το ψάρι φρέσκο και καλοψημένο. Οι τιμές λογικές, εξαιρετική σχέση ποιότητας - τιμής. Πολύ καλή επιλογή, θα το επισκέφτουμε σίγουρα πάλι.

Ευχαριστούμε, ΠΑΝΤΕΛΗΣ Κ
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Προσπαθούμε συνεχώς να είναι όλοι μας οι πελάτες ευχαριστημένοι τόσο από το service αλλά και από τα πιάτα και τις τιμές μας. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο εστιατόριό μας.

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο φαγητό,καλό μαγειρεμένο και καλοψημενο.Δοκιμασα τι κοτόπουλο με τη σάλτσα ροκφόρ και ενθουσιαστηκα.Πήραμε επίσης γεμιστά που ηταν νοστιμότατα!

Ευχαριστούμε, Nasia M

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Όλα μας τα φαγητά είναι ημέρας λόγω του μεγάλου φόρτου εργασίας και μαγειρεμένα με τα καλύτερα υλικά της αγοράς. Θα χαρούμε πολύ να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στην επόμενη επίσκεψή σας στο νησί του Πόρου.

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό και πολύ εξυπηρετικοί και γρήγοροι σερβιτόροι .Ό Τολης και ο Χρήστος συγκεκριμένα .σιγουρα θα ξαναπάμε

Ευχαριστούμε, Aimangel32

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Δίνουμε μεγάλη βάση στο σωστό και γρήγορο service στο εστιατόριό μας. Θα χαρούμε πολύ να σας εξυπηρετήσουμε ξανά.

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2018

Πολύ καλό και ποιοτικό φαγητό και μυρωδιές που δεν σου επιτρέπουν να περιορίσεις τις άφθονες επιλογές σου. Μεγάλες μερίδες και τιμές απόλυτα λογικές.Εξαιρετικό προσωπικό, φιλικό και ευδιάθετο.Υπέροχη θέα!! Αν υπήρχαν κι άλλα αστέρια σίγουρα θα τα πρόσθετα!

Ευχαριστούμε, EleftheRia K

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριό μας και να μείνετε το ίδιο ευχαριστημένη.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υψηλές τιμές χωρίς κανένα αντίκρισμα.
Μερίδες τοσο μικρες που αναγκαστηκαμε και κάναμε παράπονα για μια σαλάτα ροκα-παρμεζανα (8€) γιατί ήταν πεντα φύλλα μέσα στο πιάτο!!!
Αφού ρωτήσαμε και ντόπιους τις επόμενες μέρες, μας είπαν πως είναι γνωστό για τις αστειες ποσότητες φαγητού που προσφέρουν. Απαράδεκτοι.

2  Ευχαριστούμε, Theodora K
Ο/η Sakis M, Ιδιοκτήτης του Oasis Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Ιουλίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Λυπούμαστε για το γεγονός ότι δυσαρεστηθήκατε από την εξυπηρέτησή μας. Θα θέλαμε να τονίσουμε ότι ειδικά οι ντόπιοι γνωρίζουν ότι έχουμε πραγματικά μεγάλες μερίδες με πολύ καλές τιμές και γι'αυτό και μας προτιμούν. Ελπίζουμε στην επόμενη επίσκεψή σας στον Πόρο να μας επισκεφτείτε και να αναθεωρήσετε τη γνώμη σας.

Oasis Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρος, Νησιά του Σαρωνικού

Oasis Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!