Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline100 $
eDreams100 $
Agoda.com100 $
FindHotel100 $
Η κριτική έγινε: 9 Μαΐου 2021

Κλείσαμε για ένα βράδυ μόνο δυστυχώς. Φτάνοντας στο νησί μας υποδέχτηκαν από το δωμάτιο στο λιμάνι και μας καθοδηγησαν στο δωμάτιο. Ο κύριος που μας υποδέχτηκε ήταν τρομερά ευγενικός και μας έδωσε χρήσιμες οδηγίες για τη μέρα μας στο νησί. Το δωμάτιο καταπληκτικό. Πάρα πολύ μεγάλο και με ωραία παραδοσιακή διακόσμηση. Πολύ καθαρό και περιποιημένο. Καταπληκτική θέα και από το μπαλκονάκι καθως και από την αυλή του σπιτιού. Δεν είναι από τα πιο φτηνά δωμάτια στον Πόρο, αλλά με τιμή απολύτως δικαιολογημένη για όλα όσα σου παρέχονται...Σίγουρα θα επιστρέψουμε!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Thwmh_P
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Διαμειναμε 3 βραδια στο στούντιο, δυςτυχως δεν υπήρχε κάτι αλλο διαθέσιμο στο ιδιο κατάλυμα. Όμορφος χώρος, με γούστο διακοσμημένος, χωρίς, ωστόσο, να αξίζει τα 65 ευρω τη βραδια. 45 ναι, όχι 65 ευρω. Ήταν μικρό το στούντιο για να δικαιολογεί τα χρήματα αυτα, το μπάνιο δεν ήταν όμορφο, έκανες ντους και πλημμύριζε όλο το μπάνιο με κίνδυνο να γλιστρήσεις. Η καθαριότητα εξαιρετική. Η εξυπηρέτηση απο τον Φλοριαν επισης εξαιρετική. Απλα υπερεκτιμημένη τιμή της διαμονής σε αυτο το στούντιο και μάλιστα για καθημερινες (όχι σκ).

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, bekoneko
Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2020

Μολις φτασαμε στο λιμανι συναντησαμε τον Φλοριαν και με προθυμια πηρε τις βαλιτσες και μας τις μετεφερε στο δωματιο γιατι μας εξηγησε πως υπαρχουν καποια σκαλια μεχρι το δωματιο! Ανεβηκαμε οντως αρκετα σκαλια αλλα σε αποζημιωνει τοσο πολυ η θεα και το κουκλιστικο σπιτι που δεν μας πειραξε καθολου!!! Το προτεινουμε !!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: εμεις προτιμησαμε το δωματιο LIMERI γιατι εχει ομορφες ηλιολουστες γωνιες για πρωινο κα θεα!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Maria S
Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα υπεροχο αναπαλαιωμενο σπιτι που σε κερδιζει απο την εισοδο ακομα. Η φιλοξενια απο το Φλοριαν υποδειγματικη και αναπαντεχη. Αν επιλεξετε τον Πορο σαν προορισμο σας προτεινω ανεπιφυλακτα να μεινετε Στο Ρολοι.Ειναι εμπειρια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, 498kristinal
Ο/η Marieluise A, Owner του Στο Ρολόι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιουλίου 2019
Μετάφραση Google

Dear Kristina,
thank you very much for your kind words! We shall be looking forward to having you back to Poros as our guest, whenever convenient to you. Best regards, Marie Luise

Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2015

Για μια ακόμη φορά μείναμε στο μικρό στούντιο στο Roloi για ενα σκ και για μια ακόμη φορά περάσαμε υπέροχα.Μικρό ζεστό, καλαίσθητο με την προσωπική φροντίδα και το γούστο της κας Αντωνιάδου που εκπέμπει και στην πιο μικρή λεπτομέρεια.Ο νέος χώρος του στούντιο μια πολύ όμορφη μικρή βεράντα με θέα φανταστική σε όλη την πόλη αλλά και τη θάλασσα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: ΟΛα είναι τέλεια!
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, 07EVI08