3 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com118 $
Travelocity118 $
Priceline128 $
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση από την πόλη του Πόρου, με την έννοια ότι μπορεί και να περπατήσει κανείς μέχρι εκεί. Η καθαριότητα πληρούσε τα standards των ιδιαίτερων συνθηκών της περιόδου (covid-19). Το πρωινό ήταν ικανοποιητικό, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Η θάλασσα μπροστά στο ξενοδοχείο είναι με βότσαλα, όπως και η μικρή της αμμουδιά. Το roof bar έχει ωραία θέα αλλά το μπαράκι του δεν είναι και τόσο ενημερωμένο. Επιδέχεται βελτίωση στην αντιμετώπιση των πελατών αναφορικά με τις αλλαγές δωματίων.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, savvas74
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εκλεισα τηλεφωνικα 3 διανυκτερευσεις για δωματιο με ιδιωτικο κηπο κ θεα θαλασσα. Οταν φτασαμε στο ξενοδοχειο κ μας εδωσαν το δωματιο διαπιστωνω πως δεν ειναι αυτο που πληρωσα. Ηταν στον 1ο οροφο, με θεα θαλασσα , χωρις ιδιωτικο κηπο. Το συζητησα με τη reception η οποια μου ειπε πως εδωσαν το δωματιο μας σε ενα πελατη με αναπηρια. Εδειξα κατανοηση κ ανθρωπια, παρολο που δε με ενημερωσαν πριν μου δωσουν το διαφορετικο δωματιο απο αυτο που συνεννοηθηκαμε κ πληρωσα. Το αποτελεσμα ηταν να μου χρεωσουν το δωματιο 10% μονο φθηνοτερα ! Πρωτη φορα μενω σε ξενοδοχειο που σε υποβαθμιζει την κατηγορια δωματιου απο αυτη που εκλεισες κ δεν προσπαθουν να ικανοποιησουν τον πελατη με καλυτερη εστω τιμη δωματιου !!! Αντιεπαγγελματικη αντιμετωπιση

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, foteina
Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ξενοδοχειαρα με τα ολα του !! Τελειο πρωινο κ γενικα τελειο φαγητο , τελειο το μερος κοντα σε ολα, τελεια η πισινα, εκπληκτικη ΘΕΑ απο το δωματιο,ακριβως απο κατω η παραλια Ασκελι , ευγενεστατο προσωπικο !!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ !!!!!
Θα ξαναερθω σιγουρα ❤️❤️❤️

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, ninakaterina
Η κριτική έγινε: 20 Δεκεμβρίου 2020

Μόλις 5 λεπτά από το λιμάνι του Πόρου. Το ξενοδοχείο βρίσκεται ακριβώς απέναντι από την παραλία στο Ασκέλι, η οποία είναι αμμώδης και πλήρως οργανωμένη. Τα δωμάτια είναι μεγάλα, άνετα και καθαρά. Χαρακτηριστικό των δωματίων είναι τα υπερυψωμένα κρεβάτια με χοντρά στρώματα, τα οποία είναι πολύ άνετα. Το πρωινό είναι πολύ καλό, όπως υπέροχη είναι και η θέα από τα μπαλκόνια που βλέπουν στη θάλασσα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Συστήνω στους πελάτες να επιλέγουν δωμάτια με θέα στη θάλασσα, παρά στο βουνό
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, IliasK112
Η κριτική έγινε: 21 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μπροστά στη ωραιότερη παραλία του νησιού
Εύκολο Πάρκιν
Άνετο δωματιο
Φιλόξενο στα κατοικίδια
Ανταγωνιστικές τιμές
Καθαριότητα
Προσωπικο ευγενικό και με επαγγελματισμό
Extra tip κατά τη παραμονή μας ξεχάσαμε ένα μαγιό
Το οποίο μας στάλθηκε στο σπίτι και μάλιστα με χρέωση του ξενοδοχείου!!!
Στις μερες μας τέτοιες κινήσεις δείχνουν περίσσευμα ευγένειας
και επαγγελματισμού και αξίζουν αναγνώρισης και επιβράβευσης.

Θα ξαναέρθουμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020