Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο και πολύ καθαρό. Το προσωπικό ήταν ευγενικό και εξυπηρετικό, με βοήθησαν σε ό,τι χρειάστηκα καθώς μου έδωσαν και πληροφορίες για το νησί. Το πρωινό ήταν επίσης πολύ καλό. Το δωμάτιο που έμεινα ήταν όμορφο και άνετο. Σίγουρα είναι μια πάρα πολύ καλή επιλογή για το νησί και αξίζει τα λεφτά του!!!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, George K
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ περιποιημένο ξενοδοχείο με καθαρά δωμάτια και παραδοσιακά αλλά καλοδιατηρημένα έπιπλα. Πλούσιο πρωινό και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Είναι μόνο 5 λεπτά από το λιμάνι. Καλη σχέση ποιότητας-τιμης!

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Andreas B
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2017

Την περίοδο που το επισκέφτηκα, βρήκα το ξενοδοχείο άψογο, καθαρό, και τον ιδιοκτήτη (ή τον άνθρωπο με τον οποίο έκανα την κράτησή μου, υποθέτω ήταν ο ιδιοκτήτης) πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Το μόνο πρόβλημα που υπήρχε ήταν στο θέμα του wifi, το οποίο δεν έπιανε σχεδόν πουθενά. Παρ' όλα αυτά, την περίοδο εκείνη θα το βαθμολογούσα με 5. Όμως, καλώντας πρόσφατα να ρωτήσω για διαθεσιμότητα για ένα Σαββατοκύριακο που γνωρίζω γενικά ότι το νησί είναι φουλ, ο άνθρωπος με τον οποίο μίλησα (όχι ο ίδιος με την προηγούμενη φορά) με πληροφόρησε ότι δεν υπήρχε κάτι. Μέχρι εδώ καλά. Όταν τον ρώτησα πότε αναμένουν να έχουν κενό στις κρατήσεις τους, ώστε να κανονίσω την επίσκεψή μου αργότερα, με κοφτό ύφος μου απάντησε: «Ε, τι να σας πω τώρα, μπορεί τη μία να έχουμε, την άλλη να το κλείσουν. Να κοιτάξετε στο Booking». Με άλλα λόγια, δεν έχω τον χρόνο να ασχοληθώ με κάποιον πελάτη που ενδεχομένως επιτόπου να κάνει κράτηση, και τον παραπέμπω στο Booking, μολονότι με συμφέρει να το κλείσει απευθείας από εμένα. Πολύ ενοχλητική η συμπεριφορά αυτή, και για τον λόγο αυτό δε θα ξαναμείνω στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο, που προφανώς είναι υπεράνω πελατών, ώστε να τους «διώχνει» και να τους παραπέμπει στο Booking.

Διαμονή: Απρίλιος 2017
Ευχαριστούμε, EleniD96
Η κριτική έγινε: 26 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο. Το δωμάτιο έχει όλες τις ανέσεις και είναι όπως ακριβώς βλέπουμε φωτογραφίες στο site. Χώροι καθαροί και προσεγμένοι. Το προσωπικό και οι ιδιοκτήτες είναι ιδιαίτερα ευγενικολι και περιποιητικοί.

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, χριστινα ε
Η κριτική έγινε: 18 Μαρτίου 2017

Το ωραιότερο ξενοδοχείο του νησιού. Απέχει από το λιμάνι 5 λεπτά με τα πόδια περπατώντας σε ένα υπέροχο καλντερίμι. Πρόκειται για δύο παραδοσιακά αρχοντικά κτίσματα, πλήρως ανακαινισμένα, άψογης αισθητικής, με σεβασμό στο χώρο και στο περιβάλλον. Εκπληκτικής αισθητικής επίπλωση με ρομαντισμό και γούστο, που σε ταξιδεύει στο χρόνο.Υπέροχους αίθριους χώρους για πρωινό και χαλάρωση. Τα δωμάτια και τα μπάνια πεντακάθαρα με προϊόντα Korre, και πολύ καλή θέρμανση για Χειμώνα.Υπέροχοι και φιλόξενοι επιχειρηματίες που αυτό περισσεύει είναι η ευγένεια και το χαμόγελο Είχαμε κλείσει το δωμάτιο και δεν μπορέσαμε να πάμε την πρώτη φορά λόγω απαγορευτικού στα πλοία. Παρά την πολιτική του ξενοδοχείου για μη επιστροφή χρημάτων ο κ. Στέλιος μας δέχτηκε μετά από 2 μήνες χωρίς καμία επιπλέον επιβάρυνση. Αυτό θα πει επιχειρηματικότητα, επιχειρηματικό ήθος και επιχειρηματικός πολιτισμός. Σας ευχαριστούμε κ. Στέλιο. Τελικά υπάρχουν στη χώρα μας επιχειρηματίες με ήθος και επαγγελματικό πολιτισμό.Μπράβο σας για όλες τις άψογες υπηρεσίες που προσφέρετε.

Συμβουλή: Το ένα δωμάτιο ποιο ωραία από το άλλο (δύσκολη επιλογή)
  • Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, seminic