Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2016

Από τα ωραιότερα ξενοδοχεία που έχω πάει . Η περιοχή ήσυχη όπως όλες βέβαια στην Υδρα η κλασικη μουσική που ακούς στους χώρους του ξενοδοχείου υπέροχη ,τα δωμάτια καθαρά με ωραίο στρώμα και μαξιλάρια και μια θέα στο λιμάνι της υδρας καταπληκτική .οι ιδιοκτήτες ευγενικοί και πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν σε ότι τους ζητάς .Το καλύτερο όμως κομμάτι του ξενοδοχείου είναι το υπέροχο πρωινό του που κάθε πρωί είναι διαφορετικό και πάντα κάτι το ιδιαίτερο όλα φτιαγμένα από αυτούς ακόμα και οι μαρμελάδες

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Ελένη Σ
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε την Ύδρα για ένα 3μερο χαλάρωσης με την σύζυγο . Θεωρώ ότι το MISTRAL ήταν η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσαμε να κάνουμε . Μας το σύστησε ένας φίλος και πραγματικά μείναμε εντυπωσιασμένοι . Πεντακάθαρο δωμάτιο , υπέροχα διακοσμημένο με εξαιρετικά φιλόξενους και χαμογελαστούς ανθρώπους να σε εξυπηρετούν .Όποιος έχει ταξιδέψει και έχει μείνει σε διαφορά καταλύματα και ξενοδοχεία μπορεί εύκολα να εκτιμήσει το σπιτικό - γεμάτο μεράκι με φρέσκα προϊόντα πρωινό που προσφέρει κάθε πρωί ο Κύριος Θεόφιλος και ή Κυρία Τζένη . Το μεράκι με το οποίο έχουν διακοσμήσει ή έχουν περιποιηθεί την κάθε γωνία του ξενοδοχείου τους. Το θεωρώ δεδομένο ότι θα ξανάρθουμε και θα είναι πάντα η πρώτη μας επιλογή . Υπέροχη Ύδρα - Υπέροχο MISTRAL. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα για όσους θέλουν να ηρεμήσουν και να περάσουν μερικές όμορφες μέρες σε αυτό το υπέροχο νησί .

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, CAPTGOZ
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί. Πολύ φιλοξενοι άνθρωποι, χαμογελαστοι και προθυμοι να σε εξυπηρέτησουν σε ότι χρειαστείς. Για κάποιον που γνωρίζει είναι εύκολο να καταλάβει το μεράκι αυτών των ανθρώπων για τη δουλειά τους από το πόσο προσεγμένο είναι το κάθε τι μέσα στο χωρο. Πεντακάθαρο, η τιμή διαμονής σε σχέση με αυτά που σου προσφέρει είναι πάρα πολύ λογική. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε το πρωινό του είναι το καλύτερο που έχω φάει. Πρωινό με ντόπια προϊόντα που το φτιάχνουν οι ιδιοι εκείνη την ώρα πολύ πλούσιο και κάθε μέρα διαφορετικό και το πολυ συμαντικο χωρίς να είναι μπουφες. Σαν τοποθεσία πολυ ωραία σχεδόν στο κέντρο μόλις 2 λεπτά από το λιμάνι χωρίς να υπάρχει φασαρια. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα το ξαναεπισκεφτουμε πολύ σύντομα.

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Xristina K
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολυ καλή εξυπηρέτηση και
πολυ καθαρό. Μας σέρβιραν υπέροχο σπιτικό πρωινό στο κήπο. Τα δωμάτια πολυ καλα με υπέροχη θέα. Το σέρβις άψογο, μια πολυ καλή επιλογή το μιστραλ στην Υδρα. Οι ιδιοκτήτες ιδιαίτερα ο κύριος Θεόφιλος πολυ ευγενικός και φιλόξενος. Σας το συστήνω σίγουρα θα μείνετε ευχαριστημένοι.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Akis281
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2015

Για αλλη μια φορα επελεξα να συνδιασω τις ολιγοημερες διακοπες μου στην ομορφη Υδρα με το Μιστραλ. Η επιλογη αυτη ειναι απολυτα ασφαλης , εχοντας μια πολυ καλη σχεση προσφερομενης υπηρεσιας κ τιμης.Καθαριοτητα, ταξη κ εξυπηρετηση υψηλου επιπεδου. Το δε πρωινο αποτελει την καθημερινη ευχαριστη εκπληξη απο τον Κο Θεοφιλο.Απλα θα αναφερω οτι ισως αυτη την φορα η παντα φιλοξενη Κα Τζενη ηταν καπως "πιεσμενη" παρολο που βοηθησε τα μεγιστα σε ενα προβλημα με την χρεωστικη μου καρτα.Ευχαριστουμε για αλλη μια φορα για την φιλοξενια.

• Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, PETROSXAM