“Όμορφη αυλή”
Κριτική για: Πλακόστρωτο

Πλακόστρωτο
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό περιβάλλον, πολύ καλό σέρβις και τιμές! Πολύ ωραίος χώρος, γευστικά κοκτέιλ κ καλό φαγητού

Ευχαριστούμε, Anthi M

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο περιβάλλον, καθαρό,ευγενέστατο σέρβις,προσεγμένο μαγαζί σε κάθε γωνία και λεπτομέρεια .Ήρθαμε βράδι για κοκτέιλ και πρωί για πρωινό. Τα κοκτέιλ σούπερ και το πρωινό απίστευτο,ομελέτες καφεδάκια κλπ κλπ. Νομίζω ότι είναι το πιο όμορφο και προσεγμένο μαγαζί στην Υδρα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Vasilis P
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2018

Μπήκαμε τυχαία ένα εντελώς ζεστό μεσημέρι λόγω του ίσκιου που είχε ο κήπος. Η αυλή είναι μια όαση δροσιάς στη ζέστη. Τα παιδιά που σερβίρανε ήταν όλα πολύ καλά και φιλικά. Οι σαλάτες αλλά και τα υπόλοιπα φαγητά ήταν πολύ ωραία. Δεν μας έκανε καρδιά να φύγουμε. Στο τέλος, τα παιδιά μας βοήθησαν μέχρι και με θαλάσσιο ταξί που κάλεσαν για μας. Μπράβο τους και τους ευχόμαστε να πηγαίνουν πολύ καλά οι δουλειές τους γιατί φαίνεται να το αξίζουν

Ευχαριστούμε, PanosPerros
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα γλυκά pancakes που δοκίμασα, ήταν πολύ νόστιμα! Ξεροψημένα και σε ικανοποιητική ποσότητα. Η τιμή τους ήταν οπως αυτές της Αθήνας, αν και τα αλμυρά ήταν λίγο τσιμπημένα. Οι επιλογές στο κατάλογο ήταν λίγες. Κοκτέιλ δεν είχα την ευκαιρία να δοκιμάσω αλλά από όσα έχω διαβάσει πρέπει να είναι εξαιρετικά. Ο χώρος όμορφος και το προσωπικό ευγενικό.

Ευχαριστούμε, Άννα Γ
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικό μέρος για μονοήμερες εξορμήσεις.
Οικεία ατμόσφαιρα, φιλικότατο όλο το προσωπικό,ωραίο φαγητό και φυσιολογικότατες τιμές. Συνδυάζει γούστα όλων των ειδών. Να μην παραλείψετε να δοκιμάσετε τα κοκτέιλς τους, δεν θα μείνετε στο ένα! Βρήκαμε το στέκι μας στην Ύδρα, σας ευχαριστούμε όλους :)

Ευχαριστούμε, Korintous

Πλακόστρωτο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ύδρα (Χώρα), Ύδρα

Πλακόστρωτο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!