“Το καλύτερο”

Ψαροταβέρνα Αιγινήτισσα
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Εξυπηρετικοί σερβιτόροι και το φαγητό είναι απλά εξαιρετικό. Αξίζει να το δοκιμάσετε, προσωπικά το κατατάσσω στις καλύτερες επιλογές στο είδος του.

Ευχαριστούμε, aristomenis44

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε καλο σημειο εξυπηρετικο προσωπικο αλλα η κουζινα αργουσε πολυ. Ειχε βεβαια πολυ κοσμο και περιμεναμε 1.30 με 2 ωρες μεχρι να μας φερουν την παραγγελια. Ειναι σημαντικο η κουζινα να δουλευει πιο οργανωμενη. Ας το λαβουν οι αρμοδιοι υπ οψιν γιατι η επιτυχια ειναι οταν ειναι γεματο το μαγαζι να μην περιμενεις 2 ωρες και κυριως οταν εχεις μαζι και μικρα παιδια.
Κατα τα αλλα ακριβο αλλα ποιοτικο

Ευχαριστούμε, chrysanthi c
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2020

Δικαίως έχει τη φήμη που έχει, μας το πρότειναν φίλοι και είχαν δίκιο. Καλό φαγητό,σωστές τιμές σε ένα υπέροχο χώρο. Πεντακάθαρος και τηρήθηκαν όλα τα μέτρα, αποστάσεις και το σέρβις άψογο. Το προτέινω με σιγουριά.

2  Ευχαριστούμε, sakikalem
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα εστιατόρια του νησιού με διαφορά! Το φαγητό είναι ποιοτικό και με μεγάλη ποικιλία. Γρήγορο σέρβις ακόμη και τις μέρες που γίνεται χαμός. Παρότι έχει κυρίως ψαρικά έχει και πιάτα με κρέας που είναι νοστιμότατα. Καθαρό και όμορφα ανακαινισμένο. Εύκολη πρόσβαση από τη θάλασσα. Έχουμε επισκεφτεί το συγκεκριμένο εστιατόριο παρά πολλές φορές και η ποιότητα του φαγητού του καθώς και η γεύση του είναι πάντα σταθερή αξία.

1  Ευχαριστούμε, zonioumarkoulakouv
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πριν πάμε στην Αίγινα συμβουλευτηκαμε διάφορες ιστοσελιδες και αποφασίσαμε να επισκεφτούμε το συγκεκριμένο εστιατόριο για φαγητό. Όπως προτείνεται από διάφορα σάιτ, αποφασίσαμε να νοικιάσουμε ποδήλατα και να πάμε. Φτάνοντας, το μαγαζί ήταν σχεδόν άδειο. Υπήρχαν μόνο δύο παρέες και παρά πολλά άδεια τραπέζια. Όταν ρωτήσαμε αν μπορούμε να κάτσουμε, είδαν ότι είμαστε μόνο δύο άτομα και μας είπαν ότι όλα είναι κρατημένα. Σημειωτέον ότι η ώρα ήταν 2:15 το μεσημέρι. Και αυτή την ώρα αν όντως είχε κρατήσεις, κανονικά θα έπρεπε έστω και κάποια τραπέζια να είναι γεμάτα. Πολύ κρίμα. Εμείς πήγαμε γιατί ακούσαμε πολύ καλά λόγια για το φαγητό, αλλά δυστυχώς επειδή δεν ήμασταν μεγάλη παρέα, οι υπεύθυνοι μας απέτρεψαν από το να κάτσουμε στο μαγαζί.

Ευχαριστούμε, Maria_Neofotistou

Ψαροταβέρνα Αιγινήτισσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αίγινα (Χώρα), Αίγινα
Πέρδικα, Αίγινα

Αίγινα, Νησιά του Σαρωνικού

Ψαροταβέρνα Αιγινήτισσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!