“ιδιαιτερες οι γευσεις χωρις να αρκει αυτο δυστυχως”
Κριτική για: 22100

Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Το "22100" είναι μια προσπάθεια δύο νέων ανθρώπων οι οποίοι, εν μέσω της οικονομικής κρίσης, πιστεύουν στην σταθερή αξία της ποιότητας σε ό,τι κάνεις. Ελληνικές γεύσεις μ' ένα "κλικ" διαφορετικότητας σε χώρο -κατά τη γνώμη μας- φιλόξενο που προσφέρεται για την έξοδό σας, για να καλέσετε την παρέα σας σε τραπέζι ή και για τις εκδηλώσεις σας.
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017

Ειχαμε ακουσει καλαα λογια για το συγκεκριμενο.τελθκα το επισκεφθηκαμε.
Οι γευσεις πολυ ιδιαιτερες για τριπολη,εμενα μου αρεσαν τα φρεσκα ζυμαρικα,ενω του αντρα μου το ριζοτομε κρεας που πηρε δεν τον ξετρελανε, η σαλατα πολυ φρεσκια,ωραιο το κρασι το χυμα.
Αυτο ομως που μας απογοητευσε
1. περα απο την εντελως κρυα συμπεριφορα των σερβιτορων αλλα ιδιως της σερβιτορας, η οποια δεν εκανε τον κοπο να χαμογελασει εστω τυπικα καθ'ολη τη διαρκεια της παραμονης μας, ισα ισα που θα τολμουσα να πω οτι ηταν και ελαφρως σποτομη καποιες στιγμες,
2. Στο τελος ζητησαμε τον λογαριασμο κ μας τον ειπαν προφορικα.χρειαστηκε να περιμενουμε ποση ωρα κ να το ζητησουμε τουλαχιστον 2 η 3 φορες προκειμενου οι σερβιτοροι να μπορεσουν να μας κοψουν ολες τις αποδειξεις κ να μας τις φερουν.
Μας εκανε τοσο ασχημη εντυπωση το να εχουμε ζητησει επανειλλημενα την αποδειξη κ να καθυστερουν.
Αφου εδεησαν κ μας την εφεραν ολοκληρη, σηκωθηκαμε φυγαμε κ κανενας δε μας καληνυχτισε,ουτε καν μας εδωσε σημασια.

Οσο καλο φαγητο κ να υπαρχει σε ενα μαγαζι,τετοιες συμπεριφορες ειναι απαραδεκτες.

τα 3 αστερια φυσικα μονο για το φαγητο που προσφερει, το οποιο απο αποψη τιμης μου φανηκε λιγο παραπανω τσιμπημενο απο τα συνηθισμενα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
5  Ευχαριστούμε, annouk313

Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2016

Ένα εστιατόριο που μπορείς να προτείνεις σε φίλους αλλά και ταξιδιώτες χωρίς καμία επιφύλαξη.

Όμορφοι χώροι , πολύ καλό φαγητό και αρκετά έμπειρο προσωπικό στο σέρβις.

Το κόστος σε συνδυασμό με την ποιότητα του φαγητού και το άψογο σερβις ειναι κάτι που θα κάνει τον οποιοδήποτε να ξανα επισκεφτει το συγκεκριμενο εστιατοριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Νικος Μ
Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2016

Ξεχωριστό περιβάλλον,ευγενική συμπεριφορά και υπέροχο μενου. Αξίζει να δοκιμάσει κάποιος το Chourasco (Βραζιλιάνικο). Στο τέλος τα γλυκά σε απογειώνουν. Από τιμές, έκπληξη με βαση αυτό που φαντάζεσαι. Θα πάω ξανά σγουρά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, 397andis
Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2016

Εξαιρετικό φαγητο,πεντανόστιμο γλυκό και η κουζίνα ανανεωμένη!!!! Επαρκής φωτισμός και πεντακάθαρος χωρος!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, Dimitra F
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2016

Εντυπωσιακά διακοσμημένο το εστιατόριο, συνδυάζει αρμονικά ατμόσφαιρα μοναδικής αισθητικής και οικογενειακό περιβάλλον, ένα ανεπανάληπτο ταξίδι στο χώρο των γεύσεων.Λιτό και απέριττο, δένει απόλυτα με το φυσικό περιβάλλον

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, Katerina P

22100: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρίπολη, Περιοχή Αρκαδίας

22100: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!