Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 11/03/21
eDreams74 $
Travelocity88 $
StayForLong106 $
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020

Περάσαμε απ' το καφέ του ξενοδοχείου. Καταπληκτική πίτσα. Η πιο ωραία της Τρίπολης με διάφορα. Το προσωπικό θα πρέπει να φοράει τη μάσκα συνεχώς. Δεν είναι ενημερωμένο για τον ορθό τρόπο που τη φοράμε.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Travel725510
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε δύο φορές. Και τις δύο φορές οι σερβιτόροι δεν φορούσαν μάσκα όταν πήραν παραγγελίες, ο ένας τη μισοέβαλε στην πορεία. Τα καφέ και οι χυμοί ήταν όλα καλά, ο χώρος όμορφος και το προσωπικό γρήγορο και ευγενικό.

1  Ευχαριστούμε, M6270BNiris
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα άνετο δωμάτιο με δύο ξεχωριστούς χώρους Υπέροχο και άνετο κρεβάτι...ένα πρωινό που ξεπερνά τις προσδοκίες σερβίρεται ακόμη και στο δωμάτιο...γεμάτο με όλα τα καλά προϊόντα της περιοχής...φρέσκα αβγά κουλουράκια. αξίζει να το επισκεφτεί κανείς πολλές φορές... ιδανικό μέρος και για χειμερινές αποδράσεις.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Δέσποινα Κ
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2019

Επισκεφτήκαμε με το σύζυγό μου και τη -σχεδόν - 8 χρονών κόρη μας, το ξενοδοχείο για ένα βράδυ, προ 2 ημερών, με πρώτη εντύπωση την όμορφη reception και την χαμογελαστή κοπέλα στην υποδοχή! Μέναμε στον πρώτο όροφο, όπου το δωμάτιο ήταν άνετο, το μπάνιο πολύ μεγάλο για δεδομένα ξενοδοχείου, με θέα ακριβώς πάνω στην πλατεία!!! Το πρωινό τους θεωρώ ότι υπερ- καλύπτει και τα πιο απαιτητικά γούστα, και τα πάντα φρεσκότατα!
Το μόνο αρνητικό ήταν ότι το δωμάτιό μας, μύριζε έντονα τσιγάρο! Το ανέφερα στη reception και είπανε ότι δεν έχουν να μας αλλάξουν δωμάτιο. Θεωρώ όμως ότι θα έπρεπε να ελέγχουν σχολαστικά τα δωμάτιά τους,ειδικά όταν και σε άλλες κριτικές έχει αναφερθεί το ίδιο παράπονο!!! Και ειδικά όταν ξέρουν ότι περιμένουν παιδιά....
Κύριοι του ξενοδοχείου, και εγώ καπνίζω, όμως έξω από το σπίτι και κλειστούς χώρους....
Στα πολλά συν+++ το μπάνιο τους, το τέλειο και φρέσκο πρωινό του...και ότι αν έχετε μικρά παιδιά, υπάρχει άφθονος χώρος μπροστά σ' αυτή τη τεράστια πλατεία για να τρέξουν και να ξεφαντώσουν οι λιλιπούτειοι φίλοι μας...!!!! που σημειωτέων, δεν διέρχονται αυτοκίνητα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Eleni R
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλικό κ εξυπηρετικο το προσωπικό,πολύ ωραία υποδοχή όπως και το πρωινό αρκετό κ ικανοποιητικό για το ξενοδοχείο και τό στυλ του. Οι φίλοι μας π έμεναν στο πρώτο όροφο μύριζε παντού τσιγάρο, στο δεύτερο π είμασταν δν είχαμε τέτοιο πρόβλημα. Δν είχε καλή ηχομόνωση και αρνητικό θεωρώ την μοκέτα στο πάτωμα π ήταν κιόλας λερωμένη.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, elenipispa