Lakonia Hotel
Προβολή τιμών
Σας αρέσει να εξοικονομείτε χρήματα; Ψάχνουμε σε έως και 200 ιστότοπους για να βρούμε τις χαμηλότερες τιμές
  • Πισίνα
Byzantio Hotel(Καλαμάτα)
  • Δωρεάν Ίντερνετ
Byzantion Hotel(Μυστράς)
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστη διαμονή... Ευγενία και εξυπηρέτηση... Καθαρό δωμάτιο και ζεστό. Το κλιματιστικό δουλευε άψογα και η ζέστη υπέροχη.... Στα αρνητικά μόνο το πολύ μικρό μπάνιο. Είχε δυσκολία η πρόσβαση στη λεκάνη... Έβαζες πλάτη στο νιπτήρα... Πολύ κοντά το ένα με το άλλο... Το πρωινό πλούσιο αλλά ο χώρος πολύ μικρός... Έπρεπε να περίμενεις να σηκωθεί κάποιος να κάτσεις για πρωινό... Και φυσικά παρολου που είναι επαρχιακη πόλη και βρίσκεις να πάρκαρεις... Αρνητικό να μην έχει πάρκινγκ και να κουβαλας τα πράγματα σου από το σημείο που πάρκαρες... Πάντως σε κεντρικό σημείο της πόλης και εξυπηρέτει τις μετακινήσεις σου.

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ntina n
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ξενοδοχείο στο κέντρο της Σπάρτης. Προσωπικό ευγενεστατο. Δωμάτια πεντακάθαρα. Πρωινό πλούσιο. Ίντερνετ σε κάθε δωμάτιο. Θέρμανση χωρίς κανένα πρόβλημα.
Παρατηρήσεις:Δύσκολο πάρκινγκ αλλά υπάρχουν 3 θέσεις μπροστά στο ξενοδοχείο. Το δωμάτιο μου σχετικά μικρό. Έλλειψη κρεμαστων στην ντουλάπα. Το καπάκι της τουαλέτας δεν παραμένει όρθιο και υπάρχει πρόβλημα υγιεινής. Δεν ξέρω αν αυτά συμβαίνουν και σε άλλα δωμάτια.
Θα εμενα πάντως ευχαρίστως και στην επόμενη μου επίσκεψη.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ
Ο/η Thomas D, Γενικός Διευθυντής του Lakonia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Φεβρουαρίου 2018

Καλησπέρα σας κε Νικόλαε

Σας ευχαριστούμε για την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και εκτιμούμε ιδιαίτερα τον χρόνο που ξοδέψατε για να γράψετε μια κριτική για την εμπειρία σας.
Εκτιμούμε πολύ τα καλά σας λόγια για τις εντυπώσεις σας συνολικά, αλλά ακόμα περισσότερο τις υποδείξεις σας τις οποίες τις λαβαίνουμε πολύ σοβαρά και να είστε σίγουρος ότι θα βελτιωθούμε ακόμα περισσότερο.

Με εκτίμηση

Δούρος Θωμάς
Hotel Manager

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018

Εύκολη πρόσβαση,στο κέντρο της Σπάρτης.Ανετοι χώροι,πλούσιο πρωϊνό,εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό ολο το 24ωρο.Η καθαριότητα είναι εμφανής σε ολους τους χώρους του ξενοδοχείου.Γενικά είναι εξαιρετική επιλογή για τους επισκέπτες της πόλης.

Συμβουλή: Κάντε έγκαιρα κράτηση γιατί κατά περιόδους εχει μεγάλη ζήτηση.
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, George P
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό δωμάτιο με ωραία θεα το κέντρο της ιστορικης Σπαρτης και όλα τα απαραίτητα για την διαμονή μας.
Το προσωπικό ευγενέστατο μας εξυπηρέτησε με ευχάριστη διάθεση κάνοντας μας να νιώσουμε πολύ άνετα με το νεογέννητο μωράκι μας.
Πολύ καλές παροχές σε σχέση με την τιμή που είναι από τις χαμηλότερες τις περιοχής.
Ευχαριστούμε!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Αννα Λ
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευκολο προσβάσιμο, ευγενέστατο και φιλικό προσωπικό. Ασφαλής επιλογή για κάποιον που επισκέπτεται την Σπάρτη καλύπτει όλες τις ανάγκες του ταξιδιώτη. Κομψο όμορφο διακοσμημένο. Στο κέντρο της Σπάρτης. Μπράβο στην διοίκηση. Το συνιστώ σε όλους.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, annanas954