Η κριτική έγινε: 29 Ιανουαρίου 2018

Εύκολη πρόσβαση,στο κέντρο της Σπάρτης.Ανετοι χώροι,πλούσιο πρωϊνό,εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό ολο το 24ωρο.Η καθαριότητα είναι εμφανής σε ολους τους χώρους του ξενοδοχείου.Γενικά είναι εξαιρετική επιλογή για τους επισκέπτες της πόλης.

Συμβουλή: Κάντε έγκαιρα κράτηση γιατί κατά περιόδους εχει μεγάλη ζήτηση.
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, GeorgeP2284
Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό δωμάτιο με ωραία θεα το κέντρο της ιστορικης Σπαρτης και όλα τα απαραίτητα για την διαμονή μας.
Το προσωπικό ευγενέστατο μας εξυπηρέτησε με ευχάριστη διάθεση κάνοντας μας να νιώσουμε πολύ άνετα με το νεογέννητο μωράκι μας.
Πολύ καλές παροχές σε σχέση με την τιμή που είναι από τις χαμηλότερες τις περιοχής.
Ευχαριστούμε!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Αννα Λ
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευκολο προσβάσιμο, ευγενέστατο και φιλικό προσωπικό. Ασφαλής επιλογή για κάποιον που επισκέπτεται την Σπάρτη καλύπτει όλες τις ανάγκες του ταξιδιώτη. Κομψο όμορφο διακοσμημένο. Στο κέντρο της Σπάρτης. Μπράβο στην διοίκηση. Το συνιστώ σε όλους.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, annanas954
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2018

θερμή υποδοχή , ζεστό δωμάτιο , όμορφο μπάνιο
καλή ατμόσφαιρα
σε πολύ κεντρικό σημείο της Σπα΄ρτης
ιδανικό για βόλτες με τα ποδια
3 θέσεις παρκινγκ μπροστά στην είσοδο του ξενοδοχείου
από αρνητικά θα σημείωνα μόνο όχι και πολύ καλή ηχομόνωση

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Eftichia M
Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2017

Μικρό πολύ καθαρό, περιποιημένο, στο κέντρο της πόλης, κοντά σε όλα τα σημεία ενδιαφέροντος.Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό.Άριστο πρωινό!Wi-Fi παντού.Flat TV στο δωμάτιο(δεν είδαμε όμως καθόλου, γιατί δεν πήγαμε στη Σπάρτη γι' αυτό). Χωρίς χώρο στάθμευσης, αλλά, τις δύο μέρες που μείναμε, βρίσκαμε θέση ακριβώς μπροστά στο ξενοδοχείο. Πολύ μικρό σαλόνι, ακριβώς μπροστά στη ρεσεψιόν, αλλά δεν μας ενόχλησε, γιατί δεν χρειάσθηκε να καθίσουμε σ' αυτό, παρά μόνον για πολύ λίγα λεπτά.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, makrosot