“Καταπληκτική Κουζίνα”

"Καπαρη"εστιατοριο-μεζεδοπωλειο
Κουζίνες: Ελληνική, Μεσογειακή, Θαλασσινά, Γκριλ
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Περιγραφή: Το εστιατόριο "Καπαρη" βρίσκεται στην καρδιά της πόλης στην κεντρική πλατεία Σπάρτης, πίσω από το παλιό δημαρχειο. Προσφέρουμε ελληνική παραδοσιακή και μεσογειακή κουζίνα, με έμφαση στην πρώτη ύλη και στο πάθος μας για δημιουργία. Στο εστιατόριο μας θα βρείτε εξαιρετικά κρέατα από ντόπιους παραγωγούς, φρέσκα λαχανικά καθώς και μια μεγάλη ποικιλία φρέσκων θαλασσινών. Δοκιμάστε τα χειροποίητα ορεκτικά μας από την τοπική κουζίνα καθώς και τις ολόφρεσκες σαλάτες μας.
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Πραγματικά θα πρέπει να δοκιμάσετε τον μουσακά και τα σουτζουκάκια τα συνιστώ ανεπιφύλακτα καλή όρεξη !!!

1  Ευχαριστούμε, _S8720YU

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό εξαιρετικο και αρκετή ποσοτητα στα πιατα. Η εξυπηρέτηση άψογη. Οι τιμές φυσιολογικες. Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, sofim55
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό εστιατόριο στο κέντρο της Σπάρτης !!! Πολύ ωραία πιάτα και φιλική εξυπηρέτηση... Συστήνεται από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ με γεύσεις για όλα τα γούστα. Τέλεια ψητά, μαγειρευτά, υπέροχες σαλάτες και θαλασσινά....

Ευχαριστούμε, Panagiota D
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε με την παρέα μου Πολύ καλό εστιατόριο. Απίστευτο φαγητό πολύ καλή εξυπηρέτηση και πολύ καλές τιμές!!

1  Ευχαριστούμε, 400alexandrosm
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό φαγητό, τέλεια εξυπηρέτηση και κυρίως χαμογελαστοί άνθρωποι!
Ένας προορισμός στο κέντρο της Σπάρτης που τον προτείνω ανεπιφύλαχτα!!!

1  Ευχαριστούμε, _N947LD

"Καπαρη"εστιατοριο-μεζεδοπωλειο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σπάρτη, ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

"Καπαρη"εστιατοριο-μεζεδοπωλειο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!